Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

16:58! Köszönöm szépen, aranyos vagy!


Ja, az ateista karosszérialakatossal inkább az ateista a problémám. Éspedig azért, mert közös világnézet nélkül egy házasság sem működőképes.


Járt már nálam ateista is, meglátta a kis keresztemet, a szentképeimet, és felállt, hogy neki ez sok. Na akkor?

2010. júl. 15. 16:59
 12/77 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalakon csak olyanok vannak akik kufircolni akarnak.

Azt nem tudom hogy csak katolikusnak mondod magad vagy tényleg aszerint élsz (ami szerintem nagyon kevés ember:D), de gondolom az előbbi eset áll fent, mert máskülönben elolvasnád a Bibliát ahol le van írva a párválasztás menete. De én a helyedben inkább küldenék egy e-mailt a Vidám Vasárnapnak ők tudják a tutit.

2010. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:

16:57: sajnos ez nincs így. Közös életvitel és közös érdeklődés hiányában csak a filmekben működnek a kapcsolatok.


A kérdezőnek: tudom, hogy sok a hívő ember a mai napig, de a katolicizmus ellentmondásaira ma már egy tízéves gyerek is vígan rávilágít neked. Nem meggyőzni akarlak, én tényleg tisztelem mások hitét, de sajnos a többség a hívő katolikusban csak a bigottságot és a prűdséget látja, úgy pedig nehéz ismerkedni.

2010. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
41%
akkor keress egy hívő, 8 diplomás, munkájára igényes, talpig becsületes, jóképű, szorgalmas fiatalembert aki jól kiny.lna
2010. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
én is vallásos vagyok hetente többször is járok templomba de csak az imám miatt,ettől még világi a felfogásom:)
2010. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:

"Miért nem?"


Azért nem, mert az internet alapvetően személytelen, felszínes, ill. félreérthető kommunikációra alkalmas csak e tekintetben. Viszont kiváló terep a képmutatáshoz, átveréshez, marhuláshoz és a gátlástalansághoz.

És sok selejt is lerakódik benne.

2010. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:

Ne kevergessük már össze-vissza a vallásokat. Engem nem érdekel a vidám vasárnap nevű szekta, én római katolikus teológus vagyok, és persze, hogy gyakorlom a vallásom.


A "bibliai párválasztás menete" nevű hülyeségre meg hadd ne válaszoljak. Ilyen nincs. Maximum kiimádkozni tudom, ami meg is van, imádkozom érte, de közben nekem is ugyanúgy keresni kell, mert az Istenhit nem azt jelenti, hogy várom a sült galambot, hátha a számba repül, meg a szőke herceget, hátha elém ugrik, hogy hadd vegyen már feleségül.


Annyi tévhit van az Egyház körül, hogy az valami félelmetes.


Ezért keresek valóban vallásost, aki érti ezeket.

2010. júl. 15. 17:03
 18/77 anonim ***** válasza:

"de csak az imám miatt"


Vigyázz, mert ha ott imám van, akkor te mecsetbe jársz! :D

2010. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
a vidám vasárnapot ki emlegette?....
2010. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
mert az nem egyenlő a misére járással vagy az imádkozással.
2010. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!