Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:

"én pedig római katolikus vagyok"


Ezt a kő kemény felsőbbrendűségtudatot kéne alább adni és talán könnyebben menne az ismerkedés ;)

2010. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
Jogos a fütty.
2010. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim válasza:
100%

Én azt nem értem,h mit panaszkodsz,ha olyn feltételeid vannak amiket aligha lehet teljesíteni?

Gondolod te így fogsz valakibe is valaha beleszeretni,h megszabod,h diplomája legyen(mert neked adatott h egyetemre járj) meg h mit hogyan csináljon.Ez kb ugyan az mintha várnád a szőke herceget. [Meglátni.megismerni.Beleszeretni]->más h aligha működik

Ja...és ha ilyen görcsösen keresel párt..még pár évig keresheted...lehet lefele pontozni.Így gondolom!! :)

2010. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

17:16! Nem lehet elégszer leírni, hogy az a vallásos, aki VALÓBAN az, és nemcsak egy kinőhető hobbinak tartja az Istenhitet, és ezzel nem csúfolja meg a "vallásos" szót, az nem bigott. A vallásosság életforma.


Mindamellett utálom, hogy ha vki megtudja, hogy teológus vagyok, akkor azonnal azt hiszi, hogy velem csak teológiai témákról lehet beszélni, vagy rögtön nekiáll egyházat szidni, meg "lehülyeségezni".


Természetesen normális, civilizált ember vagyok én is, ugyanúgy járok boltba, ha elmegyek egy játszótér mellett, még beleülök a hintába, nézek tévét, használok netet, szóval nem a holdról jöttem.

2010. júl. 15. 17:21
 35/77 A kérdező kommentje:
17:21! Miért olyan teljesíthetetlen dolgok ezek? a diplomáról meg annyit, hogy annak a korosztálynak, akit én keresek MINDENKINEK megadatott, hogy egyetemre járjon, mert egyrészt már minden "hülyét" felvesznek (már bocs), és a kortársaim közül sokan a 2., 3., 4. diplomájukra készülnek. Szóval ez most itt, amit mondtál, szerintem nem állja meg a helyét.
2010. júl. 15. 17:23
 36/77 anonim ***** válasza:
Francba, pedig a holdon pont van egy ismerősöm aki megfelt volna neked. Kár, ő is pont ilyen csajt keres:/
2010. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:
17:18! Nem felsőbbrendűség. Láthatod, hogy a katolikus embert egy más vallású sem érti meg. Közös világnézet nélkül pedig nem lehet házasodni (elárulom, a házasság közelébe se lehet eljutni).
2010. júl. 15. 17:25
 38/77 anonim válasza:
Szerintem meg igenis megállja.Aki faluban lakik??És kemény kolesz díjat vagy albérletet kéne fizetnie plusz a suli??szted mindnekinek van anyni pénze?vagy neked ez is alapkövetelmény,h annyi pénzt csak nyomjanak már elé h tanuljon...jahhj istenem inkább a mai világban kéne élned!!
2010. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
17:23: szerencsére a legtöbb egyetemen/főiskolán még szorgalmazzák az önálló gondolkodást, onnan pedig már csak egy lépés belátni, hogy mennyi ellentmondás van a klasszikus egyházak tanításaiban. Sajnos vagy nem sajnos, de a 21. századi világba ez egyre kevésbé fér bele.
2010. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
Istent sem érdekli hogy ki vallásos, hanem az, hogy ki hisz :P
2010. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!