Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:

"én római katolikus teológus vagyok"


Valahogy az a gyanúm, hogy itt van a kutya elásva! :)

2010. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
A 100 %-os 17 órási emlegette a vidám vasárnapot.
2010. júl. 15. 17:07
 23/77 A kérdező kommentje:
Hol van a kutya szerinted? Szeretném tudni.
2010. júl. 15. 17:07
 24/77 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívővel kell megházasodnia a hívőnek. Bár nem katolikus vagyok... Nem kezdem el latolgatni mert nem ez volt a kérdés.

Szóval:

"Ha viszont egy hívõ fiatalember vagy lány (vagy akár idõsebb egyedülálló illetve özvegy férfi vagy nõ) kíván egy világi személlyel (vagy álhívõvel) házasságra lépni, akkor erre az esetre a Korinthosziakhoz írt 2. levél 6:14–15 versei vonatkoznak, melyek szerint: „Ne legyetek hitetlenekkel felemás igában: mert mi szövetsége van igazságnak és hamisságnak? Vagy mi közössége a világosságnak a sötétséggel? És mi egyezsége Krisztusnak Béliállal? Vagy mi köze hívõnek hitetlenhez?” "

Szerintem még akkor sem teheted meg hogy nem értesz egyet vele ha katolikus vagy.


Idézet innen van:

[link]

2010. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
No látod, sok a tévhit, ezt mondtam korábban. Ne is várd, hogy a katolikus egyházat megértik a mai fiatalok, akik jó része templomban se járt életében, maximum a saját keresztelőjén. Tehát adott a válasz a kérdésedre: csak és kizárólag vallási közösségekben tudsz ismerkedni, ha vallásos embert szeretnél magad mellé. Máskülönben megvan rá az esély, hogy megtetszik neked valaki és kiderül róla, hogy fogalma sincs mi az a katolikus hit.
2010. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

Ne hozd fel példának nekem Németh Sándor értelmezgetéseit, mert ő alapította meg a Vidám Vasárnap nevű szektát, én pedig római katolikus vagyok.


Ő is a Pázmány teológiára járt, ahová én, római katolikus volt ő is, csak aztán kivált, és szektát hozott létre.

2010. júl. 15. 17:13
 27/77 anonim ***** válasza:

17:09-nek

Német Sándor tudod ki? (persze ... az a csávó, akinek a honlapjáról idéztél)

De ... ő a Hitgyüli alapítója

szóval ebben az esetben nem éppen hiteles forrás

2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
17:13: aham. Mert egyébként a római katolikusok nem 381-ben döntöttek egy csomó fontos kérdésben úgy, hogy fogták a bibliát és újraértelmezték? Nem védem én ezt a szektavezért, de a katolikus egyház tökugyanígy működik nagyban. Mondjuk ezt ne itt vitassuk meg :)
2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:

Hát bigott vallásos emberrel biztos nem kezdenék :P

A hit az jó és hasznos dolog, de a merev emberi tradíciók, száraz, megkövesedett dogmák élhetetlenné tehetik az embert.


Talán egy másik rk teológus a megoldás, de vele meg lehet, hogy folyton vitáznátok valami vallási témában :)

2010. júl. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

17:10! Nagyon igazad van, akkora a sötétség a fejekben ezzel a témával kapcsolatban, hogy az már szinte fáj. Ennél a kérdésnél is tapasztalom. De nem hiszem el, egyszerűen hihetetlen számomra, hogy egy igazi vallásos se ülne a gép előtt, és ne beszélgetne, illetve vannak, már belefutottam egypárba, de picit idősebbek, na meg már sokan családosak.


A net nemcsak az ateistáké.


Személyesen meg sok helyen voltam már, és egyszerűen semmi.

2010. júl. 15. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!