Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki keres itt társat? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki keres itt társat? Milyen társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, hogy ide írok, de már végső elkeseredésemben teszem. Mindenhol, de tényleg mindenhol megpróbáltam már. Csak olyanokkal futok össze, akik egyből "szo.pok-b@.szok" kategória, vagy röhögnek azon, amit szeretnék, pedig nem nagy dolgok. Csak normálisan szeretnék élni, úgy, mint ahogy nem is olyan régen még természetes volt a tisztesség, a tiszteletadás, az udvarlás, a másik utáni vágyakozás.

Vallásos vagyok, római katolikus, 24 éves lány. Sok helyre járok, de így se sikerült. A vallásos társkeresőn sincs senki, vagy csak jóval idősebbek. Én 25-35 közöttit szeretnék. Mivel egyetemista vagyok, egyetemistát vagy diplomást keresek, mert tapasztalatom, hogy a férfiak hamar kisebbrendűségi érzésben kezdenek el szenvedni egy náluk magasabb végzettségű mellett. Én okot biztos, hogy nem adok rá, de ahány szakmunkással, érettségizettel eddig ismerkedtem, mind elkezdte nekem vágni a diplomát meg a diplomásokat, mintha kötelező lenne. Ez ráadásul hatalmas bunkóság is, mert pl egy autószerelőnek én se kezdem el szapulni az autószerelőket.

Szóval intelligens, komoly, megbízható társat keresek. Remélem, ez nem olyan nagy kérés. Vagy ha ismertek még komoly társkereső oldalakat a:


-randivonalon

-istentiszteleten

-páratlan.hu-n

-love.hu-n

-kereszténytárskereső.cc.hu-n


kívül, akkor azt is megköszönném. Remélem, nem törölnek, nem akarok én semmi rosszat, csak el vagyok keseredve.


2010. júl. 15. 16:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:

"Ki keres itt társat?"


Hát, komplett ember nem ;)

2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Ja igen, van egy cicám is, szobacica. Volt olyan, aki képes volt emiatt lefújni az ismerkedést. A cicámat pedig senkiért nem adom.
2010. júl. 15. 16:56
 3/77 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a 21. század, a római katolikus hit pedig olyan 250-300 éve elavult dolog. Marha kevés olyan pasi van aki tolerálja, hogy a barátnője minden vasárnap istentiszteletre jár és a cselekedeteit a hite befolyásolja. Tudom ez most elítélően hangzik pedig nincs baj azzal ha valaki vallásos, csak el kell fogadni, hogy ma már egy elavult dolog.
2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2010. júl. 15. 16:56
 5/77 A kérdező kommentje:
Nem elavult. Sokan járunk szentmisére az én egyházközségemből is, csak az én korosztályom már házas vagy éppen nem passzolunk más miatt.
2010. júl. 15. 16:57
 6/77 anonim ***** válasza:

inkább lazíts egy kicsit, ne vallás vagy végzettség alapján keress már társat...


lehet, hogy egy ateista karosszérialakatos lesz a legnagyobb szerelmed

2010. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam itt, és nem tudok.


De remélem, hamar megtalálod a párod :)

2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 A kérdező kommentje:
ateista karosszérialakatos? soha
2010. júl. 15. 16:58
 9/77 anonim ***** válasza:
41%

Hülye vallást nem kéne erőltetni és akkor lenne pasid.

Eléggé visszatart néhány pasit ha valaki nagyon vallásos.

2010. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:

én mindenhol keresek de sehol nem találok.

22f

2010. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!