Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a plejádok?...

Hogy néznek ki a plejádok? Nagyon érdekelne mivel kerestem rá a neten de semmit nem találtam hátha nektek sikerül valami.

Figyelt kérdés
Plejádok tényleg létezhetnek?
2010. júl. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
A nibiru bolygó kb akkora mint a Jupiter hatalmas nagy bolygó elvileg. Azt hiszem hogy a NASA is adott ki egy ilyen videót. De szerintem biztos hogy titokban tartják ezt az egészet , azért hogy ne keltsenek pánikot.
2010. júl. 27. 16:36
 42/52 A kérdező kommentje:
Még hozzá fűzném azt hogy tényleg nagyon köszönöm a válaszaitokat és nagyon sok mindent tanultam belőle igaz eddig nem tudtam írni de minden válasz elolvastam és sokat tűnődtem rajta. Az kiderül hogy emberként, hogy néznek ki de hogy néznek ki valójában?És szerintem ti is nagyon kíváncsiak vagytok rá.Nem rég olvastam valahol hogy azért nem jönnek le a bolygónkra most mert még nem bírnánk elviselni a hatalmas nagy szellemi erejüket , ezért kell átmennünk a szellemi fejlődéseken.És úgy rémlik, hogy elvileg nagyon fényesek , hogy tiszta energia borítja a testüket , de ez nem biztos hogy így van.Remélem hogy hamarosan kiderül.
2010. júl. 27. 17:33
 43/52 A kérdező kommentje:

kayl18


Látom hogy nagyon sokat írtál és nagyon köszönöm.Remek dolgokat írtál szabad meg kérdeznek, hogy hány éves vagy.

Láttam más butikokban is a válaszaidat és remek haverok lehetnénk ha gondolod :) ha gondolod küldhetsz egy privet nekem az emailban és , ha úgy van majd lehet hogy lesz pár kérdésem is.

2010. júl. 27. 18:30
 44/52 anonim ***** válasza:
Úgy, mint a nordikus európaiak: magas homlok, magas test, szőke haj, kék szem, fehér bőr, arányos test (egy teória szerint Hitler velük kötött szövetséget [innen eredne a nemes árja faj], de később a III.Birodalom hülyeségei miatt felbontották ezt, és el is buktak, de Hitlert magukkal vitték)
2010. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 kayl18 ***** válasza:

szia kérdező:)


17 vagyok és szoktam olvasgatni ezekről a dolgokról és úgy gondolom amit eltudunk képzelni, minden létezik, egyre több tudós fogadja el azt a tényt, hogy nem 1 világegyetem létezik hanem több is van, folyamatosan születnek, ami mellett szól az is, hogy több dimenzió létezik, az sem elképzelhetetlen, hogy ez a térhiány miatt van, ugyan is ha folyamatosan születnek akkor a másik terébe valamilyen módon betudnak kapcsolódni.

2010. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 kayl18 ***** válasza:
jah és mivel minden univerzumbak más-más fizikai törvényei vannak, így valósulhat meg, hogy nem érzékeljük a másik jelenlétét, de az ettől még itt van. szóval tény, hogy több univerzum van, aki ezekután kételkedik a földönkívüliek létezésében, az hülye, vagy nem akarja elfogadni, hogy számos faj él még rajtunk kívül
2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

kayl18 köszönöm a válaszod , én 18 éves vagyok és engem érdekkel a tudomány összes műfaja, a nyelveken keresztül a csillagászatig minden.


Kedves válaszoló aki azt mondta hogy Hitler szövetséget kötött a plejádokkal ezt miből gondolod hol olvastál erről a dologról nagyon érdekkel-ne a néző pontod.Nem tartom kizártam hogy Hitlert magukkal vitték de kétlem mivel ha Hitler tényleg szövetségben volt ezekkel a lényekkel az elején akkor mért nem adták ág a tudást a plejádok Hitlernek. Hiszen akkor Hitler könnyedén magának tudhatta a világot.Ezért is ezt kétlem. Viszont volt egy tudósa Hitlernek akit úgy hívtak hogy Schauberger, ez a tudós a heringek argodinamikai tulajdonságaival készítette el a Schauberger csészealjat. Ami minden szemszögből fantasztikus találmány.Néhány másodperc alatt 10 kiló méter magasra tudott felemelkedni.

2010. aug. 1. 20:22
 48/52 anonim ***** válasza:

Ezekről a Hitleres dolgokról hol lehet olvasni?:o

engem is érdekelnek ezek a dolgok:)

Egyébként én azt elég önzőnek tartom, ha valaki azt mondja, hogy csakis Mi létezünk.Nem azt mondom,hogy kötelező elhinni bárkinek a földönkívűli élet létezését, de akkor aki ebben hisz azt meg nem kéne lehurrogni egyből, meg idiótának vélni-.-

2010. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Még ott van a titkos Vril-társaság a III.Birodalomban, nekik is érdekes történetük van, ők is egy felsőbbrendű civilizációt tiszteltek. Szerintük a világegyetemet behálózza a Vril-erő, ami egy végtelen energiaforrás. Állítólag a csészealjak ezt az energiát használják. Sőt, olyant is hallottam, hogy Hitler nem lett öngyilkos, hanem a Vril-társasággal együtt elmenekültek az Antarktiszra, ahol voltak korábban titkos német bázisok.
2010. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon érdekes történetek köszönöm hogy megosztottátok velem. Vill erő még soha nem hallottam róla, biztos nagyon érdekes lehet , ma már fáradt vagyok de holnap utána járok hogy mi is az.De nagyon meg köszönném ha mondanál róla pár sort.
2010. aug. 1. 21:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!