Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a plejádok?...

Hogy néznek ki a plejádok? Nagyon érdekelne mivel kerestem rá a neten de semmit nem találtam hátha nektek sikerül valami.

Figyelt kérdés
Plejádok tényleg létezhetnek?
2010. júl. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY


Ittvan ugyanaz az üzenet, magyar felirattal. Rengeteg nyelvre feliratozták, szerintem ez már önmagában is valószínűsítheti azt, hogy valódi. Hacsak nem ennyi nemzetiségű ember próbálna csalni :).


A második videóban, ha minden igaz egy plejádi ember látható, aki 2008-ban ( a videó akkor lett feltöltve ) Argentínában tartózkodott. Beszélt arról, hogy az a hely, ahol most van, természetes, szép környezet ideális hely a meditálásra, kikapcsolódásra. Beszélt a 2012-es eseményekről, illetve, hogy a hamis valóságot, és azokat a farkastörvényeket, amikben élünk mi teremtettük magunknak, és hogy ez remélhetőleg meg fog változni hamarosan, a kataklizma után. Maga a külleme szerintem szokatlan, szerintem északi, skandináv embertípus. De nem tudom megmondani, hogy ő valóban egy plejádokbeli ember-e.


A videót amin a rajzok voltak, sajnos már nem találom, nem emlékszem hogy hogyan találtam rá, de ha megtalálom akkor linkelni fogom.

2010. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Köszi!A videót megnéztem. Sok érdekes dolgot mond, szerintem van némi igaza is, csak szétkell nézni a világban:S

Szóval akkor a plejádok akkor tök ugyanúgy néznek ki,mint mi?:D MOndjuk ha a videóban szereplő pali nem is plejád akkor is érdekes amit mond 2012-ről is...Én szívem szerint már várom 2012-őt még akkor is ha esetleg nem is lesz igaz semmi,mondjuk én nem abban hiszek,hogy katasztrófa lesz 2012-ben:)

2010. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lényegében ugyanúgy, ha jól tudom anatómiai különbségek csak a fülnél vannak, nekik a fülcimpájuk hosszú és kicsit előrehajló, de ez csak a plejádi nőkre érvényes, férfiaknál nemtudom hogy ez ugyanígy van-e. 2012-ben egy törpecsillag fog áthaladni a naprendszerünkben, ez fog gravitációs zavarokat okozni. Ez lesz a kataklizma, ami sok súlyos katasztrófában fog megnyilvánulni. Jelenleg ez a törpecsillag még csak egy csillagnak látszik, hamarosan olyan lesz, mintha két napunk lenne. Miután ez lezajlott, utána találkozhatunk többek között a plejádiakkal is.
2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Az a Nibiru?? Én arról azt hallottam, hogy nem is létezik ilyen,azt hiszem a Nasa is megerősítette.

De ha lesz ilyen katasztrófa, akkor egyáltalán kik fogják ezt túlélni??:S

2010. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem erősíti meg a NASA, sokmindent nem erősítenek meg. Sőt, egyenesen szinte mindent elhallgatnak. A nibiru március-május környékén már jupiter távolságra lesz a földtől. Túlélni szerintem azok foglyák akik képesek felvenni a föld emelkedő rezgésszintjét, és lépést tud tartani vele. Ez amolyan öntisztító folyamat, mint ahogy az emberi szervezet legyőzi a betegséget, úgy a földünk is megszabadul a 'gyilkosaitól'.
2010. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Hm ez érdekes dolog.

Azt tudom,vagyis eddig is sejtettem, hogy mindent elhallgatnak, de nemcsak a Nasa...De hogy ezt miért kell elhallgatni???! És ha már márc környékén még közelebb lesz a Nibiru, azt lehet majd látni szabad szemmel(?)Mert ha igen, akkor már kicsit érdekes lesz az, ha a Nasa továbbra is tagadni fogja a Nibirut.Ja persze ők túl fogják élni mi?:)

Hát akkor én lehet megfogok halni ha igaz lesz:):D

2010. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Föld emelkedő rezgésszintjével hogy lehet lépést tartani??:)
2010. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 kayl18 ***** válasza:

nem dőlsz be a sok média hazugságnak, a mai rendszer ellen kell fordulni és megvilágosodsz:D

am nem tom, majd lesz valami, én úgy hallottam, ha ilyen lelki felemelkedés lesz( értsd megváltoznak a fizika törvényei) akkor sokan megfognak halni, de ez szerintem 1 nagyon lassú folyamat, ami évtizedekbe is beletelik

2010. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
LOL, nincs törpecsillag, Nibura v. mi, ezek nem olyanok hogy csak ide lopakodnak, majd egyik pillanatról a másikra meglátjuk őket. Szabad szemmel is lehet látni pár bolygót, nem hogy profi v. amatőr csillagászok ne lássák, ha két év múlva "itt" lesz.
2010. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ , bocsánatot kérek hogy eddig nem tudtam írni, ez azért van mert sajnos letiltottak.


Az az igazság hogy a plejádok nem emberként néznek ki igaziból, csak itt születek újjá a földön azért hogy az emberiséget segítsék a fénylényekkel.Szóval akkor még mindig van ez a kérdésem hogyan néznek ki valójában a plejádok?

2010. júl. 27. 16:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!