Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a plejádok?...

Hogy néznek ki a plejádok? Nagyon érdekelne mivel kerestem rá a neten de semmit nem találtam hátha nektek sikerül valami.

Figyelt kérdés
Plejádok tényleg létezhetnek?
2010. júl. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Egyébként meg végig olvastam :D és köszönöm a válaszod.

Más részröl meg akiröl beszélt ahogy montam ö egy plejád egy emberi testben, a lelkével születet ujá a földön. Azt is monta hogy hamarosan több ezer hajó érkezik a földre , és majd segíteni fognak ávészelni a ciklusváltást.


De senki nem tudja hogy hogyan nézhet ki egy plejád?

2010. júl. 4. 19:23
 12/52 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy ö monta a videoban.Azt monta hogy ö a plejád csillagrencerböl jöt.... nem részletezném, egyébként igaz a mai világban senkinek semmit nem lehet elhini de amit mondot az elég érdekes és nagyon igaz is.
2010. júl. 4. 19:24
 13/52 anonim válasza:

Szerintem kissé naívak vagytok, ciklusváltás alatt akár a földi polus váltást értitek akár a nap akár a galaktikus forgás leállását akkor olyan dologban hisztek amit nem támaszt alá SEMMI. Vannak ilyen feltételezések, de kik felöl? Hát persze hogy civil emberektöl akik nem konyítanak semmit a témához, aki azt állítja hogy a sertés és madár influenza kamu és csak felkészítik az emberek meg hogy menyre veszik be a témát az elszégyelhetni magát mert nem egy ember halt meg és enyit ér A Tisztelet számára? Visszatérve a ciklusváltáshoz és hogy az űrlények segítenek, van egy olyan egyszerű logika, hogy azért nem találkozunk és fogunk űrlényekkel találkozni mert vagy fejletlenebbek ezesteben nem tudnak a világűrbe sem menni, ha meg fejletebbek akkor lesem szarnak, ez ilyen egyszerű. Mai fejjel (21 század) a plejádokról, hogy ideérjenek az űrlények rettentően sok időbe telne a fénysebbeséget megközelítő sebbességgel( fénysebességet nem lehet átlépni lásd Relatívitás elmélet)

Szóval 200 évet nem fog senki utazni, hogy meglátogassa a másikat, nem is értenénk meg a másikat jó idejig mert még csak hasonló módon sem gondolgodnának valószínűleg.(Egyébként elég kicsi arra az esély hogy olyan cívilizáció alakuljon ki amelyik elég fejlett arra hogy űrben utazzon lásd Drake képlet). Én azt mondom, hogy a saját univerzumunkban egészen biztosan van rajtunk kívül még élet, de nem fogjuk egymást látogatni sem most sem a közeljővőben (ki tudja mi sül ki a CERN-i kísérletből és hogy mit ismerünk még meg a Kvantum Fizikából). Az hogy én tisztában vagyok a fizika és Kvantum Fizikával és elolvasok egy ilyen kijelentést hogy magasabb fizikai álapotban élnek és átmennek más élőlény testébe csak egyféle reakciót vált ki belölem egy hangos kacajt mert egy Dimenzió váltás nem azt jelenti amire gondol az illető Matematikai és Kvantum dimenziók amiket eltudok képzelni példáu ránézel egy Hyper Kockára (4 dimenciós kocka) semmi külnöset nem látsz rajta csak azt hogy bonyolult de meglehet érteni (aki lerajzolja hidd el hogy érti) és ne arra jó hogy átköltözz egy másik élőlény testébe, az pedig hogy úgy képzeljük el az űrlényeket mint magunkat csak őnimádat mivel tökéletesnek hisszük magunkat és civilizáládásunkat.

2010. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

:DD kösz a válasz, egyébként a rendes influenzában is haltak meg emberek.Más részröl nincs akkora külöbség a madár és a sertés influenza közöt. Szerintettek mért nem lesz egy harmadik influenza is ami mondjuk kutya influenza ..

Jó lehetcséges hogy több influenza is kialakulhat mért ne mind változunk evulucion megyünk át.


Más részröl a fénysebeség lehet hogy nem lehetcséges és lehet hogy nem lehet elérni, sajnos erre nincs bizonyíték, de visszont igaz amit most mondani fogok arra sincs :D na szóval lehetcséges az hogy a villágürben a tér meg van görbitve és egy lépést ugy teszünk meg amivel 10 fényévet teszünk meg ez álltal sokkal gyorsaban tudunk utazni a bolygok közöt. És lehet hogy vannak olyan lények amelyk rá jöttek arra hogy a teret meg görbitve utazanak. Lehet nem is a teret kell meggörbiteni csak azt amivel utaznak.Hát enyi THE END

2010. júl. 4. 21:03
 15/52 kayl18 ***** válasza:
100%
igen ezt én is hallottam, hogy a teret meglehet görbíteni, tudományosan igazolták is, hogy amikor egy csillag kering szabályosan összeroskad körülötte a tér, tehát létezik ilyen is, és én hiszek benne hogy a földönkívüliek egyes fajai így járkálnak a kozmoszban és tudom hogy ezt mi is megfogjuk csinálni, mert lehetetlen nem létezik, amit az ember kigindol azt meg is csinálja, lehet nem a mi életünkben, de meglesz oldva a sebesség probléma
2010. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2010. júl. 5. 08:36
 17/52 anonim ***** válasza:

A Drake-egyenlet egy darab sz@r, én is ki tudok ilyeneket találni:

A gyakorikerdesek.hu-egyenletet dr Kis Kócsag alkotta meg 2010-ben, Az egyenlet megadja egy adott térrészben levő,fingani képes élőlények számát:

N = Rxf1xf2xf3xf3xf4xf5

N: a fingani képes élőlények száma

f1: születésük gyakorisága(db/év)

f2: végbéllel rendelkező élőlények száma

f3: bélgázképződésre hajlamos élőlények száma

f4: flatulencia-ra való hajlam valószínűsége

f5: bélgázképződésre serkentő táplálék fogyasztásának a valószínűsége

2010. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, egyébként régebben még azt hiték az emberek hogy a tejutrencer az univerzum, de mostmár tudják hogy a mi univerzumunkon kivül még több ezer van ami hasonlithat a tejutrencerünkhöz de más tejutrencerek vannak, és hát 100% hogy van kint élet odakin csak az a kérdés hogy mikor találnak ide. Az esély arra hogy ide talál egy alien kb 0,999999999999999999999% körül van . Több ezer billió csilliárd csillag van kint a földön kivül más más villágegyetembekben.
2010. júl. 6. 13:56
 19/52 kayl18 ***** válasza:

"a mi univerzumunkon kivül még több ezer van ami hasonlithat a tejutrencerünkhöz"

az univerzumot ne keverjük a galaxissal;)

2010. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

és az a videó hol található a plejádokról??:D

kíváncsi lettem:D:)

2010. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!