Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a plejádok?...

Hogy néznek ki a plejádok? Nagyon érdekelne mivel kerestem rá a neten de semmit nem találtam hátha nektek sikerül valami.

Figyelt kérdés
Plejádok tényleg létezhetnek?
2010. júl. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
71%
az mi?
2010. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Magyarul Fiastyúk.

2010. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

ja, és nem értem hogy nem találtál egyetlen képet sem, amikor rengeteg van.

[link]

2010. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdező nem a plejád csillagképre kíváncsi. A plejádok a hajnalhozók. Képet nem találtam róluk, de sok mindent leírnak róluk. Csomó könyv van, és weboldal, ahonnan tudsz tájékozódni.
2010. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

A Plejádok csillagcsoport (M 45), magyar nevén Fiastyúk a Bika csillagképben található, tőlünk 380 fényévre lévő nyílthalmaz elnevezése. Az ókori kultúrák ismerték ezt az objektumot, pl. Homérosz többször is említi műveiben. A teljes csillagcsoport több mint 500 tagból áll, és kb. 4 Holdnyi területet foglalnak el az égbolton.

A Fiastyúk magyar népi mondákban is szerepel, több történet is kapcsolódik hozzá.

A japán kultúrában a csillagkép neve Subaru, így az autógyár jelvényében is a Plejádok csillagai láthatók.

Sok UFO hívő szerint földönkívüli lények érkeznek rendszeresen hozzánk csillagairól.


Megáll az ész! És visszanéz!

2010. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem csillagkép hanem csillagcsoport.
2010. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Ez a plejád csillagrencer és nem a plejád lények :DD rosszul tettem fel a kérdést hogy néznek ki a plejádcsilagrencerben élő idegenek. Plejádok.
2010. júl. 4. 15:51
 8/52 kayl18 ***** válasza:
70%

hát nem tudom, én ufonautákban hívő vagyok több milliárd galaxis van a világegyetemben ezekben pedig több milliárd csillag(Nap), szóval előfordulhat hogy vannak ott földönkívüliek és vannak videók a youtubon róla hogy itt a Földön is van néhány példányuk és egy nagyon is hihető történetet mesél el a beszélő, akiről szintén nem derül ki hogy ki vagy mi is ő valójában, mert nagyon de nagyon okos dolgokat mondd a videókban és már több mint 10 nyelvre lefordította, a Föld mai eszméletlen rossz helyzetéről beszél és hogy egy nagy...dehogy nagy, hatalmas változás fog történni pár év múlva de olyan hülyék az emberek hogy lehet nem lesz belőle ez a jó irányba történő változás, akkor viszont búcsút mondhatunk mindenkinek, jah am elvileg ezek a földönkívüliek olyan magas tudati szinten, dimenzióban vannak, hogy képesek irányítani a lelküket hogy melyik testbe költözzön be, jah és még annyit hogy rossz irányba tart az emberiség, az hogy ezt mondom nem csak ez a videó erősíti meg hanem ez tény, társaságok magánszemélyek kutatnak a kormányokat is irányító elit után akik egy új világrendet akarnak és ha nem ébred fel az emberiség akkor sok milliárdan fognak meghalni, a madár meg a disznóinfluenza is csak egy kamujárvány volt azért hogy növeljék a gyógyszergyárak profitját amik mögött szintén nagy fejesek vannak és ez a nagy oltogatás egy kísérlet is volt arra mennyire vevők az emberek ha ilyen vészhelyzet van, tehát ebből azt lehet kikövetkeztetni, hogy egy sokkal nagyobb dologra készülnek

köszönöm ha végigolvastad

2010. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kire gondolsz ö egy plejád a plejádcsillagrencerböl :D. Azért akarnám meg tudni hogy hogy néznek ki mert a neten nem mutatták meg.
2010. júl. 4. 19:04
 10/52 kayl18 ***** válasza:
90%
és honnan tudod hogy ő egy plejád, mai világban már nem szabad elhinni semmit, hihetsz bennük de nem kell mindent elhinni
2010. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!