Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy néznek ki a plejádok?...

Hogy néznek ki a plejádok? Nagyon érdekelne mivel kerestem rá a neten de semmit nem találtam hátha nektek sikerül valami.

Figyelt kérdés
Plejádok tényleg létezhetnek?
2010. júl. 4. 15:26
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
2010. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy akkor a plejádok 2012-ben elfognak jönni hozzánk vagy mi?Mert abban amit olvasgattam, ott az van,hogy az ő fotonövezetükben leszünk 2012-ben ezáltal a Föld spiritualitása egy újabb szintre emelkedik... Na de akkor a plejádok is eljönnek értünk ?:D És azok földönkívűliek?

Bocsi csak nagyon érdekelnek ezek:D

[link]

2010. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 kayl18 ***** válasza:

ezt néztem én is

http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY

a jobb oldalon ott van a többi is, összesen 5 részes

2010. júl. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
Most a bolygóegyüttesre gondolsz, vagy a fajra? Létezik mind a kettő amúgy, bárki bárhogy is próbálja tagadni.
2010. júl. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 kayl18 ***** válasza:
a fajra gondolt, ha visszaolvasol, rájössz;)
2010. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
mint az ember csak inteligensebb és okosabb békésebb itt van a földön is plejád
2010. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

19:26 vagyok. A plejádi faj emberi faj, tehát meglehetősen hasonlítunk rájuk. Rajzokat már láttam róluk, ha jólemlékszem youtube-on is vannak fent rajzok különböző emberi fajokról, és a plejádi is köztük van. Elég kevés különbség van közöttünk, eltudnak simán vegyülni közöttünk, de vannak jellegzetességeik, ami alapján azért ki lehet őket szúrni. Van egy olyan elmélet is, mely szerint az illojiim nevű emberi faj teremtette a földi embert, méghozzá úgy, hogy a saját dns-ét keresztezte a földi majmokéval. Ez benne van a bibliában is. Csak más szemszöggel kell nézni a dolgokat :)


http://www.youtube.com/watch?v=yAmS669YSd0


Ezen a videón jól látszik az arca az embernek, vagy plejádinak, de nem tudom, hogy valóban ő van-e rajta. Mindenesetre, nemsoká eljön az idő mikor saját szemünkkel is láthatjuk őket.

2010. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, találtam egy másik videót, én valódinak tartom, de azért kíváncsi lennék, hogy Ti mit gondoltok erről : http://www.youtube.com/watch?v=iTyNJI0Rp60
2010. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
utolsó:megnéztem mindkét videót de sajnos nem értek annyira angolul:S Mi van benne??:S
2010. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
jah és azokat a rajzokat hol lehet megtalálni,hogy hogy néznek ki a plejádok?
2010. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!