Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Autódidakta ufológus magán...

Autódidakta ufológus magán kutatással, rájöhet önmagától olyan dologra, amiért megölik?

Figyelt kérdés

Rengeteg Ufómagazinokat, (több fajtát is), ufós könyveket, ufós siteokat olvastam életemben részben kedvtelésből, másrészt érdekel az igazság, mint minden embert. Igazán elmondhatom, hogy minden elméletet olvastam már. Nem tud nekem senki újat mondani az ufókról, ami a feltevéseket, elméleteket illeti. Egészen onnan, hogy az idegenek a pokolból, interdimenziókból odáig, hogy mesterséges intelligencia gyártotta biorobotok lennénekig, mindent olvastam már.


Ugyanis ezeket az elméleteket nem magam találtam ki, hanem mások megírták. Mégis élek, azok is élnek. Az elmélet szerint van olyan, még csak profi kutatónak sem számító ember, aki rájött valami újra, ami ráadásul igaz is, erre megölték. Nem hiszem, hogy talált volna valami idegen technológiát, hiszen magyarországon már találtak fémtiszta magnéziumrudat, ami 100% Mg, ráadásul transzurán van a közepén és mégsem halt meg senki. Ma is él az eltéritett ember, akinek a párnáján hagyták a szürkék a pálcájukat, amit fel is darabolt, végül elásta a kertben.


[link]

Mit tudhatott a szerencsétlen?


2016. okt. 26. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"kitalálok neked olyan elméletet, amit még nem hallottál sehol?"


Elméletet nem kitalálni kellene, az minden szélhámos blogírónak megy, hanem a meglévő tudásunkat felhasználva létrehozni egyet.


Na ez az ami eddig még senkinek sem sikerült, még az igazán profiknak sem.

2016. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

most meg tilos


kerdezo ide is irhatod az "Etalon" konyved amirol privatban kerdeztem, hogy szerinted melyik a legigazabb (meg persze privatban is)

engem erdekelne

2016. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Annyira elhittèl talán egy gondolatot, hogy úrrá lett rajtad ez a fajta fèlelem? Minèl inkább èrzed így, annál nagyobb az esèly arra, hogy bekövetkezik. Szerintem verd ki a fejedből annak lehetősègèt, hogy megölik azt aki èrtèkes információt szerez. Cserèld le arra, hogy támogatják azt aki ilyen információkat tud szerezni. Problèma megoldva.
2017. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-mas, hallottál már e arról, hogy az Intel cég milyen magasfokú védelmet állít azért, hogy ne tudódjon ki semmiképp sem, hogyan csinálják a CPU-kat, ez szimpla üzleti titok


de amikor valami olyan radikális változásokat rejtő információk birtokában van valaki, pl egy energiaforrás ami kiváltaná az olajat, ami világszerte óriási veszteséget generálna az olaj cégeknek, azt nem néznék jó szemmel, ez csak egy példa volt


Persze ezen példák újabb kérdéseket vetnének fel, ezért kell az elején elkapni az ilyen illetőt, vagy megfenyíteni rendesen, hogy még csak ne is gondolkodjon róla


gondolod mennyire támogatnák a nagyhatalmú ám csökönyös és önző gondolkodású emberek?


Ennek ellenére a változás egyszer eljön, csak nem mindegy, hogy még mielőtt a földet szénné füstöljük, vagy előtte

2017. szept. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A kettő között hatalmas különbsèg van. Ti ufókról ábrándoztok, az Intel viszont nem ufókat gyárt. :)
2017. szept. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!