Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy hagyományos vagy amatőr...

Egy hagyományos vagy amatőr UFÓ kutató milyen kvalitásokban különbözik, olyan nagyágyú tudósoktól mint David Icke vagy Nick Pópe?

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 15:41
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
53%
Tudósok?! :D
2014. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

agymosott dezinformáció terjesztő mindegyik,ha csak egytizede lenne igaz, amit írnak, vagy mondanak, már abból is sokat profitálhatna az emberiség.

de addig reptoidokról, meg kitudja mikről beszél az ősz hajú angol, addig fölösleges őket komolyan venni.

2014. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
59%
Hagyományos ufókutató :D Icke mint tudós :DDD Kérdező, feldobtad a napomat :D
2014. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
Ebből az impozáns felsorolásból kihagytad Pataki Attilát és 404-et.
2014. márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Tudós? LOL !!!!!!


Nagyágyú??????


Jézusom!!!!!

2014. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a "tudosok" szonal leragadt mindenki. Sikitok, annyira rohogok :D :D :D :D
2014. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
37%
Ha David Icke és Nick Pópe UFÓ-kutató én a voldemort vagyok: http://www.youtube.com/watch?v=GdihmbMPJHw
2014. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
11%
A "tudós" szó NEM AZT jelenti, hogy valaki TUD hülyeségeket mondani, hanem egész mást!!!
2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
10%

Icke minden, csak nem tudós. Semmi esze nincs, csak mindenki azzal jön, hogy politikus volt és a médiában is dolgozott. Ja, a Zöld Párt tagja volt, és sportriporter. Váó. Én meg kameraman voltam, és valamelyik kis falusi párt tagja vagyok, aki még listát sem szerzett. Úgyhogy egy géniusz vagyok, és tudom mindenről az igazsátgot.

névte2en

2014. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
53%

"agymosott dezinformáció terjesztő mindegyik"


LoL fogadjunk a kommentelők fele azt se tudja ki-kicsoda :D


David Icke szerintem is csak egy kókler és dezinformátor. Ebből a szempontból egyet értek a kommentekkel.


De Nick Pope-ról aligha lehetne ezt elmondani, mivel a Honvédelmi minisztériumnál dolgozott.

[link]


És nem, nem tudós ő sem. De ettől még nem kókler és nem hülye. Kicsit több hozzáférése van aktákhoz, mint itt egyeseknek. ;) Majd ha a Honvédelmi M.-nél dolgoztok majd ti is - nem portásként :D - akkor joggal szólhatjátok le.


George Adamski

2014. márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!