Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mitől lesz valaki UFÓ kutató?

Mitől lesz valaki UFÓ kutató?

Figyelt kérdés

Sokat olvas ufóészleléseket ? Átolvasta az Ufó tőrténelmet? Sok modern fizikát meg biológiát meg ijeneket tanul? Távcsöve van?


Én is ufókutató legyek mit kell tenni?



2013. aug. 30. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

UFO kutatók csak nagykorúak lehetnek ám. Azok olyan dolgok, hogy kicsiny gyerekként föl se fognád, hogy mi az.


Egyébként mi az "UFO történelem", meg "modern fizika"? :D

2013. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy annak nevezi magát, és hogy meghívja a többi ufókutatót egy kiadós vacsorára és piálásra.
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ja és a helyesírás is fontos követelmény. :)
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mint a távcső. :DD
2013. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvass el pár kérdést ebben a kategóriában, és már kész is.

Vagy kérd meg haverodat hogy dobjon el valamit, te meg ránézel.Ez is UFO=Azonosítatlan Repülő Tárgy.Ezt eljátszátok vagy 10-szer és már is az vagy :D

2013. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ufókutatót. Sokat tanult, bizony. Pl. a bécsi fehérről, budai földről, oltott mészről, színezőpasztákról. Szóval szobafestő, na. Magyarország legnagyobb ufókutatója. Csak elnyomják, mert félnek a zigasságtól. Ő mondta!
2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha kutatja az ufokat mániákusan
2013. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Egyébként mi az "UFO történelem", meg "modern fizika"? :D


Fu nem tod mik azok ? És idejársz ! :P

2013. aug. 30. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt az UFO kutatásos dolgot sosem értettem. Az UFOkon mit lehet kutatni? Látni lehet UFOkat néha, aztán vagy kiderül, hogy egy repülőgép, műhold, meteor, léggömb, kínai lámpás, egyéb dolog volt, vagy sosem derül ki. Egy UFOt vagy látsz, vagy nem. De hogy kutatod? Maximum olyan van, hogy valaki sokat foglalkozik a témával és sok ezzel kapcsolatos anyagot begyűjt az internetről. De hogy kutatnák is ezt, hát azt kutatásnak nem nevezném. Persze ha a szó szoros értelmében vesszük a kutató szót, akkor mindannyiunk az. Én például reggel azt kutattam, hogy hová a fenébe tettem a kocsikulcsot...
2013. aug. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A recept a következő:


Van egy ember aki elmegy valami természettudomány szakra.Na sajna hülye hozzá,ezért kibukik onnan,de képtelen ezt belátnia.

Aztán mivel mégis csak természettudománnyal akar foglalkozni (de nincs meg a megfelelő tudása) ezért elkezd maga kitalálni magyarázatokat a világra.Ha a szóban forgó illető elég sok fantáziával van megálldva,akkor idővel elsodródik az UFO-khoz.És BAMMM!!!Így születnek az UFO kutatók.


Leginkább csak azért kényszerülnek már rá a folytonos hülyeségek hangoztatására mert valamiből meg kell élni,és az olyan adók mint Enigma meg hasonlók,vevők is ezekre az áltudományos ökörségekre.


UFO kutató=tudatlanságból,vagy megélhetésből hazudozó,embertársai hiányos ismereteivel visszaélő egyén.


Tényleg ez akarnál te lenni?

2013. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!