Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyit költesz arra, hogy...

Mennyit költesz arra, hogy tanulmányozd az UFO-kat, mint amatör ufológus?

Figyelt kérdés

Felmerülnek költségek pl : távcső (évente lencstisztítás, foncsorozással), optikai berendezések, állványok, tartozékok, távcső parallaxis, különböző ufómagazinok hogy az információ meglegyen hol bukkantak fel a fajok hogy megkeresd a helyszínt és mintát vegyél. Mikroszkóp, könyvek stb.


Én éves szinten 50 ezer Ft-ot számolok. Te?


2013. júl. 11. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Én 70 000 Ft-ot, de abban benne van a boncasztal karbantartása és a mikrobiológiai higiéné fenntartása és már meglevő idegen preparátumok ilyen körülmények között őrzése.


Továbbá támogatom negyedévente 20 000 Ft-al a Magyar Ufószövetséget és további 15 000 Ft-tal a Reptoid ellenállást.

2013. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antimod ***** válasza:

Semennyit, mert nem vagyok az.

Viszont szerintem kifelejtetted a képrögzítésre alkalmas eszközöket, a tárolásra alkalmas berendezéseket, és az utazási költségeket is.

2013. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább költenéd értelmes dologra te is azt az 50 ezret...
2013. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Távcsövem van, de asztrofotózásra. Ufo t, konkrétan olyat amire itt szokás gondolni még nem láttam soha, igaz nem is kutatok utánnuk.
2013. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még 20 ezer Süsü-t is, mert ennyibe kerül, hogy elvigyenek magukkal hozzájuk.
2013. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit, mert nem vagyok elmeháborodott. Viszont ismerek magukat ufológusank mondó embereket. Ők ennek a felét költik kutatásra.
2013. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
De jó hogy a SETI elmeháborodott.
2013. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 10 évvel ezelőtt vettem egy távirányítású repülő modellt 10.000 ért vettem rá egy zseblámpát 1000-ért,még vettem egy videokamerát is,de ez gyenge minőségű képet csinál,mert másképp lebuknék ez volt 20000.Emellett a külföldre utazgatások árára,hogy ott is lássanak ufót.Szóval elég sokat költöttem,de megérte,nem gondoltam,hogy ilyen kíváncsiak az emberek.A rohadt kombájn épp ma rontotta el a gabonakörömet.
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az igaz kedves Antimod, hogy a képrögzítésre alkalmas berendezéseket és az utazási költséget nem számítottam, de ennek az az oka, hogy nemlehet rendszeresen kalkulálni ezeket az utazásokat, mert amikor uborkaszezon van és az ufómagazin éppen nem ír invázióról, akkor nem megyek sehova. Amikor más hangulatom vagy rossz kedvem van akkor sem vagy ha túlórázni kell a laboratóriumban szintén hanyagolom a túrákat.


Ellenben ha érdekes esetek garmadát írja az ufómagazin egy behatárolt helyről pl Mexikó vagy vas megye, akkor felpakolok és végigtúrázom a helyet, esetleg egy ufológus kollegával.


A képrögzítésre alkalmas eszközök nekem vagy a csillagászati dudgemben van van a családi budgetbe számolom bele, részszint ezt is a technikai fejlődés szabja meg

2013. júl. 11. 23:03
 10/10 A kérdező kommentje:

Visszatérve a SETI-hez. Az más :D Az ottani kollegának az a feladata, hogy a krixkrax mintákat lesse és a mosógépzörekből szűrjön ki valami logikai ritmikusságot, de semmiképpen sem az, hogy a földön keresse. Neki ez az érdeke.


Gondold végig, ha elismerné a kollega, hogy a szomszéd faluban szálltak le a szűrkék, ki alkalmazná őt ennyi lovéért ? Mehetne közmunkára árkot ásni, hogy betemesse az ufó becsapódásának helyét. Ők sem hülyék !

2013. júl. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!