Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A roswelli UFO boncolás...

A roswelli UFO boncolás filmben, miből gondolják, hogy nem egy ufót boncoltak?

Figyelt kérdés

A Roswelli UFO boncolás néven elhíresült filmről beszélek. [link] mely úgy vonult be a köztudatba, hogy a valódi UFO-t boncolták fel, aki a járműben zuhant le. Aztán pár éve, felröppent az a hír, hogy az egyik ember aki a boncolást végzi egy angol lemezkiadó alkalmazottja, aki később azt állította, hogy egy ufókutató fizette őket meg a zenekiadót, hogy csináljanak meg egy ilyen filmet. Ez szerintem teljesen irreális


A filmben az űrlényt teljesen valósan boncolják fel, minden teljesen olyan mint egy valós 70-es évekbeli boncolásnál a telefon teljesen korhű a tárgyak, ahogyan végzik a boncolást és a lény is teljesen valós hús vérnek tűnik. Holywood sem tudott ilyen kiváló minőségű boncolást készíteni a drága költségvetésű filmjeikhez, pedig oda a csúcsteknikát viszik bele. A lény bőre, testrészei teljesen hiteles élőlénytről árúlkodnak a testszöves rugalmassága teljesen valós sejtszöveté lehet. Mégis miből gondolják, hogy ez hamis? Mert valaki aki hasonlít egy filmbeli emberre, azt mondta ? Ennyi?


2015. jún. 25. 17:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Vajon mi az érdekes valakinek ebben a témakörben, ha ennyire nem hisz benne?! Sosem fogom megérteni!
2015. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
61%
Cry moar 30-as. Természetfeletti lény vagyok és hülyeséggel táplálkozom.
2015. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%
Con Troll, ha a te agyborult kőmaterialista tagadó agyadig nem jutott el, hogy mire kíváncsi a kérdező, hát akkor elmondom: ő veled ellentétben hisz ebben, mert ha eddig nem tudtad volna, ez így működik, hogy valaki hisz benne, valaki pedig nem, mert ez egy ilyen megosztó téma! Csak egyszerűen kíváncsi arra, hogy mások miért nem hisznek benne!
2015. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Ja, ha te hülyeséggel táplálkozol, akkor már mindent értek, legalább van benned önirónia!
2015. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon ravasz vagy te ám, hát figyelj, most esik le nekem, mert ilyenkor éjszaka tompább az ember gondolkodása. Ha te azt gondolod, hogy ebben a rovatban majd jól laksz az általad "hülyeségnek" tartott dolgokkal, akkor elárulom, hogy rossz helyen jársz, és hamarosan éhen fogsz halni!
2015. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
61%
Hiába vergődsz! :D
2015. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sejtem, hogy hiába, mert tudom, hogy az ilyen magadfajták azok menthetetlenek!
2015. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!