Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A roswelli UFO boncolás...

A roswelli UFO boncolás filmben, miből gondolják, hogy nem egy ufót boncoltak?

Figyelt kérdés

A Roswelli UFO boncolás néven elhíresült filmről beszélek. [link] mely úgy vonult be a köztudatba, hogy a valódi UFO-t boncolták fel, aki a járműben zuhant le. Aztán pár éve, felröppent az a hír, hogy az egyik ember aki a boncolást végzi egy angol lemezkiadó alkalmazottja, aki később azt állította, hogy egy ufókutató fizette őket meg a zenekiadót, hogy csináljanak meg egy ilyen filmet. Ez szerintem teljesen irreális


A filmben az űrlényt teljesen valósan boncolják fel, minden teljesen olyan mint egy valós 70-es évekbeli boncolásnál a telefon teljesen korhű a tárgyak, ahogyan végzik a boncolást és a lény is teljesen valós hús vérnek tűnik. Holywood sem tudott ilyen kiváló minőségű boncolást készíteni a drága költségvetésű filmjeikhez, pedig oda a csúcsteknikát viszik bele. A lény bőre, testrészei teljesen hiteles élőlénytről árúlkodnak a testszöves rugalmassága teljesen valós sejtszöveté lehet. Mégis miből gondolják, hogy ez hamis? Mert valaki aki hasonlít egy filmbeli emberre, azt mondta ? Ennyi?


2015. jún. 25. 17:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%

20-as, nagyon penge vagy. De egy szóval se mondtam, hogy birkák vagytok, hanem egy metaforát használtam, amivel igazolni tudom magam. Szó sincs róla, hogy birka lennél, a birka hasznos állat (veled ellentétben), én akkor is írni fogok ide, amikor a ruhád kimennek a divatból, amikor öreg leszel, amikor elköltözöl otthonba és a pólóid lesznek majd kikopva, ha már nem izgat a divat, ha már nem izgat majd más,

csak a tévé alvás evés ivás... egy szónak száz a vége, de én vagyok itt a birkapásztor és egyben a kiskondás is, te pedig a kintekunta!

Na most megyek aludni, oszt jó éjt kintekunta!

2015. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha már szóba hoztad az öregkort, mire én öreg leszek, addigra szerintem már nem is lesz ez az oldal, mert te és a hozzád hasonlók fogják tönkre tenni a semmit nem érő "írásaikkal"! Veled ellentétben én nem rondítok bele olyan dolgokba, amikhez nincsen közöm, meg eleve nem is érdekel! Mert ha engem nem is érdekel valami, akkor rá sem kattintok, be sem nézek oda. Te meg csak pusztítasz, rombolsz itt állandóan! Itt osztod az észt agyba-főbe, hogy majd a te "józan, reális" véleményeddel leírod az "igazságot". De elárulom neked, hogy ez csak a te fejedben létező "igazság"!

Még egyszer leírom: mi, valódi érdeklődők nem vagyunk kíváncsiak arra, hogy te nem hiszel ezekben a dolgokban, tehát tartsd meg magadnak a véleményedet, és ne köss bele olyan dolgokba, amikhez semmi közöd nincsen!

2015. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
72%
22-es tűzoltó, te nem parancsolgatsz nekem, mert te voltál az, aki feljött ide és szépen belém kötött, nem pedig fordítva! Ezt az oldalt nem én fogok tönkre vágni, hanem az állandó méregetésed, osztásod, szorzásod. Stb. Én azért válaszok, mert közöm van hozzá, hiszen ha nem így volna nem szólnék hozzá a kérdéshez. De most is szépen másfelé vitted a kérdést szokásod szerint, viszont érdemben megint nem válaszoltál!
2015. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Joker te válaszoltál, de eszedbe sem jutott hogy esetleg nincs igazad. Nem állítom hogy a kérdezőnek van igaza, de nem kizárt.
2015. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%
#24 Természetesen eszembe jutott, viszont nincs okunk feltételezni, hogy a videón valódi földönkívüli látható, mert ugyebár én szintén tudnék egy hasonló bábut készíteni kitömött belsőlegekkel, és birkaaggyal. Sőt nagyon kevés a valószínűsége, hogy egy földönkívülinek hasonló belső szervei vannak, mint amit a videóban is láthatunk. De az is megbukott, hogy akárki mondhatja magáról, hogy ő készítette a bábut, hiszen Ray Santilli eladta a 17 percesnek mondott video anyag egy részletét, amit 32 országban sugároztak anno. Igazából nem tudtok érvelni, helyette engem dobáltok szarral, mint ha tehetnék róla, hogy nem vagytok képesek érvelni, csak tomboltok, tomboltok érzelmileg labilisak vagytok. Én kiegyensúlyozott magabiztos és érzelemkitörések, haragtól mentes ember vagyok. Hideg vér barátaim, hideg vér!
2015. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
87%
Kezdve azzal, hogy az a szerencsétlenkedés amit a műtőasztalon művelnek köszönőviszonyba sincs a boncoláshoz. Kérdd ki egy sebész, patológus vagy csupán egy boncmester véleményét megkapod a válaszokat, ha már internetestrollszkeptikusok véleményét leszarod.
2015. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
20%

Erre a videóra nincsen határozott véleményem, hogy ki, milyen lény látható rajta, meg hogy honnan származik a felvétel.

De azt mindenképpen figyelembe kell venni mert nagyon lényeges, hogy ez az egész téma nagyon nagy "ellenszélben" van. A hatalmi elitnek nem érdeke az, hogy az igazság kiderüljön. A félretájékoztatásnak, lejáratásnak és elhallgatásnak és egész rendszerét dolgozták ki az évtizedek folyamán. Amik meg kiszivárognak, azok a dolgok megosztják a közvéleményt, és ez a káosz sem jön rosszul az elitnek. Földönkívüli-témában rengeteg embert fenyegettek meg, voltak akik rejtélyes körülmények között eltűntek vagy meghaltak. Sokakat pedig megvesztegettek. Ennek a videónak a hátterében is lehet, hogy valamilyen megvesztegetés és/vagy fenyegetés áll.

Ha tehát létezik ilyen dolgokról valódi felvétel, akkor azt valahol szigorúan őrzik, vagy ha esetleg ez is az lenne, akkor mindenképpen megpróbálták lejáratni, minél több hamisat készíteni ilyen témákról, hogy az embereket összezavarják, ha esetleg kiszivárgott valami, ami eredeti. De erről ahogyan említettem, erről a videóról nincsen egyértelmű álláspontom.

2015. jún. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 volus ***** válasza:
15%
Boncolásnál nem csak fényképezni szoktak? Amúgy amikor lezuhant ez a vacak, akkor az ottani katonai támaszpont arra az estére 4 mázsa szárazjeget rendelt be azonnali szállításra. Mi másra kellene annyi ha nem a testek hűtésére, mert sok hullaház nem szokott lenni katonai támaszponton. Annyi eszük meg volt, hogy nem vitték ki civil hullaházba. De viszont rendeltek utána gyerekméretű koporsókat is. A katonaságnál hol szolgálnak gyerekek Amerikában? Főleg úgy, hogy meg is halnak. Érdekes dolgok ezek.
2015. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
70%

Eh, ez is csak a szokásos hülyeség, ahol a kérdező bizonyítja hogy problémás a valósághoz való viszonya.


Tiszta röhej hogy bizonyítékokat követel a _cáfolathoz_, de a felvétel neki teljesen hiteles, tehát biztosan igaz. Normális embereknél ez fordítva van, azt hiszi el ami bizonyítható, nem pedig fordítva.


Az előttem szóló - minden bizonnyal rendkívül valós információkra alapuló - agymenését már nem is kommentelném. Igaz, a többi hasonlót sem. :D

2015. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Con troll, árul már el nekem, hogy mi a francnak osztod itt az észt, mintha te lennél itt a nagy mindentudó bennfentes?

Ha neked ez az egész témakör ennyit jelent, akkor húzz el innen minél előbb, mert nem vagyunk kíváncsiak a véleményedre!

2015. jún. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!