Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A roswelli UFO boncolás...

A roswelli UFO boncolás filmben, miből gondolják, hogy nem egy ufót boncoltak?

Figyelt kérdés

A Roswelli UFO boncolás néven elhíresült filmről beszélek. [link] mely úgy vonult be a köztudatba, hogy a valódi UFO-t boncolták fel, aki a járműben zuhant le. Aztán pár éve, felröppent az a hír, hogy az egyik ember aki a boncolást végzi egy angol lemezkiadó alkalmazottja, aki később azt állította, hogy egy ufókutató fizette őket meg a zenekiadót, hogy csináljanak meg egy ilyen filmet. Ez szerintem teljesen irreális


A filmben az űrlényt teljesen valósan boncolják fel, minden teljesen olyan mint egy valós 70-es évekbeli boncolásnál a telefon teljesen korhű a tárgyak, ahogyan végzik a boncolást és a lény is teljesen valós hús vérnek tűnik. Holywood sem tudott ilyen kiváló minőségű boncolást készíteni a drága költségvetésű filmjeikhez, pedig oda a csúcsteknikát viszik bele. A lény bőre, testrészei teljesen hiteles élőlénytről árúlkodnak a testszöves rugalmassága teljesen valós sejtszöveté lehet. Mégis miből gondolják, hogy ez hamis? Mert valaki aki hasonlít egy filmbeli emberre, azt mondta ? Ennyi?


2015. jún. 25. 17:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
50%

A filmről biztosan tudni kontra, azaz cáfolva van.


A bemutatója bevallotta hogy ő csinálta, majd be is mutatta, hogy hogyan csinálta.Mind az anyagok, mind a szakértelme megvolt hozzá a film elkészítésének időpontjában.

Innentől kezdve nincs okunk feltételezni hogy nem ő csinálta, hacsak elő nem kaparsz egy tetemet.


Ha más a véleményed, akkor kérlek ne menj bírónak, mert ezek szerint szerinted minden bizonyíthatatlan.

2015. jún. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Nekem a film inkább hitelesnek tűnik, mint hamisnak. Lévén hogy a korabeli technika olyan volt mint ott és a Holywoodiak meg sem közelítik ezt a színvonalat. De hogy jön valaki 10 év után és azt mondja, hogy ezt ő csinálta mert hasonlít a lemezkiadó alkalmazottja egy ottani emberre és ezt most vette csak észre. Ez mitől reális?
2015. jún. 25. 18:52
 13/37 A kérdező kommentje:

Hát ezaz, hogy nincs sehol a bábú. Semmit sem mutatott az égvilágon ez is urbanlegend. Nem is próbálták utánozni, reprodukálni a boncolást Holywood sem a filmjeiben, fel sem kérték szakértőnek, pedig elvileg jobbat alkotott mint ők :P


Az meg, hogy valaki jeletkezik, hogy ő csinálta, miért hiteles tessék mondani ? -.-

2015. jún. 25. 19:09
 14/37 anonim ***** válasza:
87%
Talán azért, mert maga a videó készítője vallotta be, hogy a videón nem egy földönkívüli lény látható, hanem ő maga készíttetett egy földönkívülinek látszó bábut, melyet kitömött valódi szervekkel, és később azt vallotta, hogy bár az a felvétel hamis, de van egy másik igazi felvétel, ami igazi UFO boncolás közben készült, de azokat ellopták vagy nem is tudom milyen mesével jött az ipse.
2015. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Joker te minden kérdésre ostoba sületlenségeket löksz :xD. Most sem teszel másképp. Kezdjük ott, hogy nem video volt, mert az nem létezett akkor, egyértelműen kiderült volna, hogy hamis, hanem korabeli film volt.


A másik, honnan tudjuk, ki a film készítője? Amikor nyílvánosságra került sem lehetett tudni. Mondhatnám én is hogy én vagyok az. Gyerekek akik válaszoltok, szkeptikusok, ti csak trollkodtok ? Semmit sem olvastok el? Vagy enbnyire ostobák vagytok ?LOL

2015. jún. 25. 19:48
 16/37 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

Nos, a jelenlegi álláspont az, hogy a video/film (bármennyire is hitelesnek tűnik neked), egyszerűen hamisítvány, azaz nem egy ténylegesen megtörtént boncolást rögzít. Sok egyéb ok mellett például azért, mert a tudomány álláspontja szerint a Földön nincsenek és nem is voltak soha idegen lények.


Ha ennek az ellenkezőjét állítod, akkor NEKED kell bizonyítanod, hogy idegenek léteznek, és hogy legalább egyszer itt jártak - és majd azt is természetesen, hogy az említett felvétel is igazi, vagyis egy valódi földönkívüli lény látható rajta.


Amíg ezt nem tudod megtenni, addig a hivatalos álláspont az marad, ami eddig is volt.

Te persze ettől még azt hihetsz, amit akarsz... :D

2015. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
64%

"Kezdjük ott, hogy nem video volt, mert az nem létezett akkor, egyértelműen kiderült volna, hogy hamis, hanem korabeli film volt."

Tarts hülyének, de szerintem pedig videó volt!

[link]


"A másik, honnan tudjuk, ki a film készítője?"

Onnan, hogy a "videó" tulajdonosánál van a valódi felvétel?

[link]


"Gyerekek akik válaszoltok, szkeptikusok, ti csak trollkodtok ?"

Nem. Te vagy az egyedüli troll, és azért trollozol, mert kevés szókinccsel rendelkezel!

"Semmit sem olvastok el? Vagy enbnyire ostobák vagytok ?"

Te vagy az egyetlen, aki semmit se olvas el, és az egyetlen ostoba! A szavaidból dúl a harag ez pedig rossz fényt vet rád, ha ki akarod tombolni magad, akkor előtte szólj nekünk, hogy felkészüljük, én még videókamerát is hozok, hogy felvegyen, amint földhöz vágod magad!


"Joker te minden kérdésre ostoba sületlenségeket löksz :xD."

Könnyű, így látatlanul beszélni. Fogadok, hogy az a módszered, hogy mindig találsz magadnak egy palimadarat, na de most rossz madárra tettél. Eddig semmi se szól melletted, vagy tévednék? Még, ha igazad lenne, hogy nem az ipséjé az a bizonyos felvétel, meg akkor se szólna melletted semmi, mert simán össze lehet dobni egy hasonló videófelvételt bármiféle videószerkesztő nélkül! LOL

2015. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
6%
Joker, ha te ennyire nem hiszel az idegeneknek nevezett lények itteni jelenlétében, akkor vajon miért érdekes neked ez a téma? Miért jársz ide állandóan rombolni?
2015. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

#18 Mert most is csak én adtam egy valamirevaló választ, de az már nem nagyon érdekel hogyan értékelitek, mert ugyebár a kérdezőfélék nemigen vannak jóban a valósággal. De mindegy önzetlenül segítek rajtatok! És ne fárassz a szokásos tűzoltással, mert nincs jó kedvem, és félek, hogy valami illetlent mondok neked. És nem kell hinnem benne, hogy érdekeljen. Ha nem leszek birka már nem is érdekelhet a nyáj?

http://www.youtube.com/watch?v=Cl6Wb3FrL3g&itct=CDIQpDAYAyIT..

2015. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
6%
Az csak a te buta képzelgésed, hogy hasznos válaszokat adsz! Még hogy te nem vagy birka! Ha mi azok vagyunk, akkor te meg a legnagyobb birka vagy, ami csak létezhet! A legnagyobb hasznot akkor tennéd, ha nem írnál ide az egész ezotéria részbe semmit!
2015. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!