Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gúnyolódnak a szkeptikus...

Miért gúnyolódnak a szkeptikusok az ufológusokon, hogy unintelligensek vagyunk, pedig ez egyáltalán nem igaz? Sőt!?

Figyelt kérdés

Zoltánvantumfizikus kérdése :


Nagyon sokszor olvasom a fórumon szkeptikusok szájából, hogy az "ezosok" mind ostobák, így egykalapalá véve az asztrológiát a fejlett ufológiával és nagyjából 70 I. Q ponttal dobálóznak ránk. Ez egyáltalán nem igaz.


Nem jogos sem a skatulyázás, sem pedig az intellektuális alapon való lenézés. Igaz, hogy ezt csak ezen az oldalon tapasztaltam. Az oldal sajátsága, hogy mivel rengeteg témát ölel fel, így bármely téma kedvelőinek könnyen hozzáférhető hely ezen ufológia topic és így más ezotérikus forummal ellentétben, ide több szkeptikus jár.


Ugyan nagyon sok ufológiai elmélet egy amolyan csőlátású materialistának nagyon meredeknek tűnik, mint pl David Icke elméletei, de ha kellő alázattal és figyelemmel valamint tárgyi ismerettel adózna a materialista, könnyen megértené ezeket az alternatív nézeteket. Így vélem a magam 150 I.Q pontjával, mint David Icke rajongó.


[link]


Személyszerint nagyon sok ufológiai forumot, hírt, cikket olvasok és vetek össze heti szinten és mint fizikus szakértői és kellő kritikai szűrőkön rostálom az információkat és még így is bátran állíthatom, hogy David Icke elméletei megállják a helyüket.


2013. jún. 10. 11:02
1 2 3 4
 31/39 Wadmalac ***** válasza:
100%

"nem tanulható a Mensa tesztje, mert nincsen hozzá megoldókúlt. Nem tudod a helyes megoldást, mivel ez nem derül ki csupán az I.Q-d."


Hajjaj, dehogynem.

Az ember másodjára már 70-80%-os biztonsággal tudja, mit rontott el elsőre.

A mensás netes tesztet elsőre melóban, munka közben 126-ra töltöttem ki irodazajban, fülemen a telefonnal meg e-mail írás közben. Otthon megint nekiültem nyugodt körülmények közt, kijött 138. Akkor tűnt fel, hogy ugyanazok a kérdések, nekiestem harmadikra és 149-et csináltam.

Innentől a három teszt-töltésem összeredményét max 130-ra értékelem, a harmadik kitöltés alig ért többet memória-tesztnél. :)

2013. jún. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Jó, hát Én nem tudommennyire tanulhatóak ezek a tesztek, nem szoktam kitöltögetni ilyeneket. Ezt is csupán azért, mert már nagyon felháborított, hogy leostobáztak ufológusokat itt. Azért az mindenképpen jó, ha tudod hol rontottad el.


Végülis mivel egyetértés volt, így lényegében lényegtelenné vált ez az I.Q kérdés. :-).

2013. jún. 13. 19:38
 33/39 Wadmalac ***** válasza:
Legalább ennyi, itt az ezoban elég ritka eredmény a konszenzus. :D
2013. jún. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Azert, mert az ezoteria sajnos sok marhasagot is tartalmaz. Es mivel a legtobb embernek nincs ideje/kedve/kesztetese h elvalassza a marhasagot az igazsagtol, ezert elitelik az egesz kategoriat, mint baromsag.
2013. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket valahogy nem tudom komolyan venni, hogy "tegnap kártyáztam egy lumbulábival és egy krixkraxival, és nyertem tőlük húsz Androméda-követ, szkeptikusok erre mit léptek?"

Na meg miután bejelentették nagy garral hogy decemberben invázió lesz, és nemjött a reptoid-poloskoid-motherbookdriver akármi űrflotta, azóta eléggé nagyot estek, nemcsak az én szememben de mindenkiében....

2013. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Antimod ***** válasza:

"azóta eléggé nagyot estek, nemcsak az én szememben de mindenkiében"


Már aki egyáltalán komolyan vette a "fenyegetésüket"... ;)

2013. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Wadmalac ***** válasza:
Együtt tudok élni a nehézségekkel. Tecsóban is kapni sok gagyi xart, oda kell figyelni, azt nem kell megvenni, aminek meg van értelme, azért érdemes volt benézni.
2013. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, 150 az IQ pontod, de írni meg nem tudsz? Javaslom, David Icke nézése, és IQ tesztek végzése helyett inkább olvass el egy helyesírási szótárt.
2013. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

150-es IQ? Neked? Lol :D


Zolika, neked politikusnak kéne menni, mert még náluk is jobban tudsz kamuzni :D


Jobb lenne, inkább csajozni mennél ahelyett, hogy itt égeted magad.

2013. jún. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!