Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok mit gondoltok...

Szkeptikusok mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nincs eleget a sok ilyen kérdésből? Meggyőzni úgyse tudnak titeket ufó ügyben... mert lehet hamisítvány, és ha igaz is lenne, akkor se hinnétek el, ha az orrotok előtt szállna le egy űrhajó.. Bár nem kritizálni akarok... vannak köztetek jó fej szkeptikusok is.. :)


Kívánom, csak egyszer próbáljátok ki az agykonrollt, máris romba dől a mostani hiteiteknek a nagy része, a telepátiával kezdve.



2013. jún. 5. 23:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
De. Eleget fan.
2013. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
De szerencsére itt vagytok ti, akik akkor is elhisztek minden marhaságot, ha egy öt éves szellemi sérült rajzolja az ufot egy adag krumplifőzelékbe az orrával. Mellesleg csak olyannak dőlhet romba a hite, akinek van, a szektikusok meg jellemzően nem hisznek ugye.
2013. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Szecsői Tibor ***** válasza:
91%

Én meg kívánom, hogy mielőtt ilyen kérdéseket teszel fel, esetleg járj utána, mit is jelent az, ha valaki szkeptikus. A szó kétkedőt jelent, azaz nem hiszünk el mindent, ami benne van az internetben... Egy szkeptikus _tudományos_ bizonyítékok láttán változtat álláspontján. Na, ez sok "hívő"-nek nem megy. Bár igaz, a hit definíciója pont ez, hogy bizonyítékok nélkül simán szentírásnak veszünk bármit.

Itt főleg trollkodás megy, ha normális szkeptikusokkal akarsz beszélni, ne itt próbálkozz. Én sem értem, miért válaszolok most normálisan, a tudatlanság sokkal szórakoztatóbb.

2013. jún. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

"és ha igaz is lenne, akkor se hinnétek el, ha az orrotok előtt szállna le egy űrhajó..."


Vicces, mert a múltkor a hívők azután is folyamatosan hittek egy youtube videónak, hogy a készítője maga leplezte le a csalást.

2013. jún. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Az agykontroll egyébként nem ezotéria, az egy létező és hasznos dolog - csakhogy telepátiára, telekinézisre, bevonzásra, meg ilyen ezós baromságokra nem leszel tőle képes.
2013. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vigyázz,mert a leggyengébb érzékszervünk a szemünk!Egy ötéves gyermek bűvésztrükkjétől leesik az állunk.Hogy a sok hazugságot éppen egy katonatiszt adja elő?Hidd el nekem több pénze lesz abból a riportból,mint élete végéig keresni tudna.Egyébként agykontroll gyakorló vagyok,ami azonkívül,hogy eszméletlenül megnyugtat másra nem való,de mi köze ennek a szkepticizmushoz?
2013. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem tudom mennyien fogjátok olvasni a válaszomat..

Köszönöm, és mondtam ,hogy ti akik most írtatok ti a "jó fej szekpitikusok" körébe tartoztok.

Mert vannak olyanok is akik még a bizonyított dolgokra is azt mondják hogy ááááá nem nincs olyan, pedig alá van támasztva nem kicsit.

Nos én is egyetértek veletek én se minden ufós szart hiszek el, meg azért valóban rengeteg megtévesztés van..

2013. jún. 6. 07:17
 8/16 anonim ***** válasza:

"akkor se hinnétek el, ha az orrotok előtt szállna le egy űrhajó.. "


B+,mi pont ezt az eseményt szeretnénk legalább EGYSZER látni az életünkben és le lehetne zárni az ufós kérdéseket.De nem.Ilyen soha nem történik meg egyetlen szkeptikussal e,hogy járja mondjuk a Dunakanyart,és hirtelen egyszer csak egy Star Trek Enterpreis űrhajó megy el mellette,és ennek hatására holnap már elfogadja az UFO-kat...Nem.Ehelyett mindig csak felhő mögött bujkáló,erdőben battyogó,tescó parkolók fölött lebegő UFO képekkel találkozunk,meg természetesen nagyon nagy hívők beszámolóival.Szóval ha meg tudod szervezni a találkozást az ufókkal,akkor azért nagyon nagy hálát adnék neked (ha a környéken van egy söröző meg is hívlak)


Különben engem meg lehetne győzni UFO-kkal kapcsolatban...Csak az a hír tuti hogy nem itt fog először bejelentésre kerülni,hanem az MCSE egyik kiadványában.Abból érdemesebb informálódni.


Poliateista

2013. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wadmalac ***** válasza:

Na én spec láttam olyat, amire tökéletese illik az UFO kifejezés.

A jelenségre nyugodt lélekkel kizárható az összes ISMERT természetes illetve földi technikai magyarázat.

Nem volt:

-meteor

-bolygóegyüttállás

-sarki fény

-ismert optikai csalódás

-levált rakétafokozat

-műhold

-gömbvillám (hacsak az nem tud olyat is, amit még nem regisztráltak sehol)

-repülőgép

-helikopter

-földi fény visszaverődése

-hallucináció sem, mert többen láttuk 20-30 percen át, távcsővel is

Azt kénytelen vagyok elismerni, hogy nem tudom ismert okkal magyarázni és viselkedésre irányított eszköznek tűnt.

De nem érzem, hogy ettől romba kellene dőlnie az ellenérzésemnek a reptoidos satöbbi összesküvés-elméletekkel, piramisokba épített idegen asztrológiai üzenetekkel, csészealjas városnézős elrablási történetekkel szemben.

Nem zárom ki, de egyelőre talajtalannak érzem az idegen civilizáció jelenlétét, mint magyarázatot, a titkos haditechnikát is esélyesebbnek érzem.

Mindenesetre a kíváncsiságomat fenntartja.

Maguknak az ismeretlen eredetű jelenségeknek létét tagadók is gyakran csak hitre (ellenkező előjelűre) alapoznak, a teóriákkal szembeni tartózkodás viszont teljesen megokolt.

2013. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Kívánom, csak egyszer próbáljátok ki az agykonrollt, máris romba dől a mostani hiteiteknek a nagy része, a telepátiával kezdve."


Egy egyszerűbb embernek ehhez elég beülni egy mentalista bűvész vagy illuzionista előadására. Mert kb. ugyanaz. :)

2013. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!