Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, ezt meg magyaráz...

Szkeptikusok, ezt meg magyaráznátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 2. 06:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
PhotoShoppal.
2013. jún. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tehát az ősidőkben már volt ps?
2013. jún. 2. 06:40
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem, verocska, ma van PhotoShop, és bármilyen barlangra bármit rá lehet montírozni!
2013. jún. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Most írhatnék neked sok csúnya dolgot, pl. hogy ne nézz semmiféle nőnemü lénynek, mert még megfarkallak azzal ami a lábam közt van, de nem vagyok ilyen.


Nos reagálnék felvetésedre, nem sajnos ez egy létező barlang rajz. És legközelebb, ha nem tudsz értelmes választ adni, inkább ne is tedd, mert csak azt bizonygatod, hogy nem gondolkodozol, csak tagadsz aktuális dolgoktól függetlenül. Magadat teszed nevetségessé.

2013. jún. 2. 07:26
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Ebbe a rajzba mindenki azt lát bele, amit akar. Nekem valami zöldség jut róla eszembe... Csak segítek, ilyen alakú űrhajó nincs ám, hiába szeretnéd, nincs.

Egyébként a kérdésben szereplő 4 szó csak 3, mert a megmagyarázni szót egybe kell írni. Az utolsó hosszászólásod meg nagy IQ-ra vall. Grat.

2013. jún. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon látom, hogy ez egy barlang falán lenne, szimpla festménynek tűnik. Egyébként ha barlang is, akkor valaki odament, és megfestette mostanság, ha annyira tiltakozol a PS ellen. Tudod, az őskorban az emberek nem ábrázoltak, csak állatokat ilyen részletességgel. Az emberalakokat egy-két vonallal elintézték. A térben való ábrázolás pedig jóval később jelent csak meg...


Egyébként te mire gondolsz, jöttek a földönkívüliek, és lerajzolták magukat nekünk, vagy mi? :D

2013. jún. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ez a volt Joguszlávia területéről származik, köztudottan ott van már a 15.század óta.

Az ősidőket nem az őskorra értettem, hanem szimplán rég múltra. Az emberek azt rajzolgattak a falra, amit láttak, nem pedig mást.

Mi az hogy nincs ilyen űrhajó? Te már láttad az összeset, ami létezik az univerzumban?

A zöldségekben ülnek emberek? A zöldségeknek van orra, szárnyai?

Ti kajak ennyire idióták vagytok?

2013. jún. 2. 08:10
 8/22 A kérdező kommentje:

És az iq-ra kitérve, amikor idejön Ms.agyatlan, beböfög egy akkora baromságot, mint egy iskola busz, és még ráadásul megpróbál okoskodva beoltani ilyen máriás szarságokkal, nem érzem szükségét a jómodornak.

Ő nem volt képes a normáis kommunikációra, akkor én miért fáradjak? Agyatlanoknak agyatlan válasz fog érkezni.

2013. jún. 2. 08:12
 9/22 A kérdező kommentje:
Bocs Vera, de mind1, a lényegen nem változtat.
2013. jún. 2. 08:14
 10/22 anonim ***** válasza:

B*szki komolyan azért írtad ki a kérdést hogy provokálj másokat? A stílusodból ítélve egy igen.


Amúgy simán lehet hogy hasonlóan nézett k ia hajójuk, de mivel a rajzolók elég alacsony tech szinten álltak így tudták csak "megfogni", hozzáilleszteni a valóságukhoz.

2013. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!