Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kedves UFO hívők! Miért az...

Kedves UFO hívők! Miért az itteni "pórnépet" fárasztjátok a bugyuta kérdéseitekkel és az állandó bizonygatásaitokkal?

Figyelt kérdés

Ha annyira helytállóak szerintetek, miért nem kerestek fel egy elismert tudományos folyóiratot, ahol publikálhatnátok a cikkeiteket? Vagy talán féltek, hogy körberöhögnének benneteket? Esetleg arra vártok, hogy valami buta, tudatlan ember egyszer hátha bekapja a csalit és majd jól lehúzzátok őket pénzzel, mint az „ezotévések”? A nyolcvanas IQ-jú embereket leszámítva úgysem tudtok senkit sem meggyőzni itt. Van értelme égetni magatokat nap mint nap?


A kérdésem egyébként vonatkozik mindenféle más spirituális témára is, ami köztudottan nem létezik vagy nem bizonyított, mégis próbálják ráerőltetni az emberre.



U.I.: ezt a kérdést nem provokálásból írtam ki, hanem tényleg érdekelnének a válaszok. Köszönöm.



2013. máj. 22. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Ugyanilyen tartalmú kérdést én is kiakartam már írni.

soha nem értettem, h némelyik ufo fanatikus válaszoló több oldalnyi választ ír(h ez mire jó??) és mindezt úgyis állítja be, h csak az ő válasza lehet az igaz, amit a tudományos akadémia mondjuk állít, az már nem jó.

megnézném ezt a sok fanatikust, ahol pl szaktekintélyek válaszolgatnának, és nem a guglit nyomkodnák egész nap...mint az ittlévők nagy része, azok egyből lenyomnák ezeket a kényszeresen bizonygató trollokat!

meg droidokat ahogy egyik neves példányuk írta egyik szép, tőle megszokott szép válaszában.

2013. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért ez mégis inkább provokációnak tűnik, bár én is inkább szkeptikus vagyok az idegenek mindennapos jelenlétét illetően.


Sok higgadt válaszra azért ne számíts, ha már így szítod a kedélyeket :)

2013. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én nem tudom, csak nekem tűnik fel, az hogy csak 1-2 troll teszi fel ugyanazokat a kérdéseket, amik a "szkeptikusok mit szóltok" paranormal és youtubos videóval megfűszerezett kérdéseket? Na meg a "melyik faj lehetett?" Nem pedig a hívők. Direkt hogy uszítsák az embereket vagy hogy lejárassák a témát.


Akinek ez nem esik le és még nem vette észre azt akkor eléggé sajnálom.


Ja és, miről is beszélünk? Ez az ezotéria topik. A "pórnép" itt, ezen a helyen a hívők. Közben meg az olyanok mint te, azaz szkeptikusok, ide jártok és ugyanúgy bizonygatni akarjátok a saját "igazatokat", amire a hívők tudhatnátok, hogy nem kíváncsiak nagyrészt, mert nem ezért tették fel a kérdést.


Itt mi "hívők" értelmesen megakarunk beszélni egy kérdést, egy témát. De nem ez történik sokszor. Tudod mi? Hogy valaki feltesz egy kérdést és ilyet beír a szkeptikus hogy "hülye vagy,bolond vagy,nem így van, stb." Ez miért jó nektek? Mi nektek nem akartunk soha bizonygatni semmit, de hát ide jártok "észt osztani", akkor nem lehet elkerülni egy vitát a témáról. És ezt én NEM provokálásból írom. Mikor régen feltette valaki ugyanezt a kérdést, hogy ez miért jó nektek, azok a válaszok jöttek rá hogy "felvilágosítsunk egy témáról, elmagyarázzuk, felnyissuk egyesek szemét", DE mostanában egyáltalán nem az történik. Azzal nem nyitod fel senki szemét, hogy beírod hogy ez meg az ökörség. Hülyeség? Írd le ész érvekkel, hogy miért az és azzal megtetted a dolgodat, ha már ide látogattál. És ezzel vagy megfogadja valaki a kommentedet vagy nem, te leírtad amit tudni kellene szerinted a témával kapcsolatban.


Én kíváncsi vagyok mindenki válaszára, ha az értelmesen van megfogalmazva és ész érvekkel. Én sem hiszek el mindent, de van előttem is egy kép kialakítva ezzel kapcsolatban, ugyanúgy ahogy előtted is. Számomra öröm ha új információt szerzek egy kommentelőtől, ami hasznos is, legyen az akár hívő vagy szkeptikus.


Például, ezt a kérdést én tettem fel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

Lehet el sem olvasod mert hosszú. Na már most, a kommentekből kitűnik, hogy van aki egyet ért, van aki nem. De ha nem, ki is fejti hogy miért, ész érvekkel ( csodálkoztam is hogy nem lett még szétrollkodva, mint a legtöbbnél). Ezekből lehet tanulni vagy el lehet gondolkozni. De ha minden kérdést úgy tönkre tesznek egyesek, mint az első kommentelő a kérdésemnél, annak semmi értelmét nem látom.


Az éremnek két oldala van, te is tudod remélem.

2013. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek az a helyes, amit ti írtok és ráadásul "bizonyítékaitok" is vannak rá, akkor miért egy ilyen oldalon firtatjátok meg? Ha szerinted bizonyított dolgok, akkor simán felkereshetnétek vele akár a tudományos akadémiát is, mégiscsak komolyabb lenne, mint egy ilyen oldal, nemde?
2013. máj. 22. 23:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyet értek. Én rövid leszek.

Ezotéria topik, érdeklődő embereknek kellene betöltenie. Erre olyan emberek lepik el, mint pl te: KÉRDEZŐ.

Persze nincs megtiltva senkinek, hogy ide benézzen, de mégis "ti" szkeptikusok , úgyse fogjátok megváltoztatni egy olyan ember hitét, mint pl én. Vannak dolgok amit zagyvaságnak tartok. De elég sok mindenben hiszek, és már tapasztaltam is.

Olyan dolgok ami nem bizonyított, de számomra bizonyítást nyert.


Egy kérdésem lenne hozzád: Mi a célod az egésszel? És mondj egy példát, hogy mit erőltetnek rád?

2013. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmilyen erőltetés.

Ha látsz egy kérdést, menj tovább.

Tv -be megy valamilyen ezo dolog, akkor van még más csatorna.

2013. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 4 kérdező:


"Ha szerintetek az a helyes, amit ti írtok és ráadásul "bizonyítékaitok" is vannak rá, akkor miért egy ilyen oldalon firtatjátok meg?"

Ha szerinted helyes amit te írsz, akkor miért itt firtatod? Nem ugyanaz?

Miért te bizonyos témákat nem ugyanolyan érdeklődésű emberekkel beszélsz meg? Ha a sör érdekel, egyértelmű hogy nem a nagymuteroddal fogod megbeszélni, hanem egy ugyanúgy sörössel.


És ki írt itt bizonyítékról? Mi elmélkedünk egy adott témáról. A másik, hogy valakinek ami bizonyíték az másiknak lehet nem jelenti azt.

Pl. feltesz valaki egy kérdést hogy " erről mi a véleményed? ez szerinted szellem volt? ez miért történt?stb." ezekben nem vár senki semmiféle bizonyítékot, de nem is azt hogy felteszi a kérdést egy személy, örömmel látja hogy 5 komment jött rá, de amikor oda kattint azt látja, hogy 4 lenéző,beszólogató belőle. Csak egy választ kér, egy ÉRTELMESET.

2013. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Egy kérdésem lenne hozzád: Mi a célod az egésszel? És mondj egy példát, hogy mit erőltetnek rád?"

"Szerintem nincs semmilyen erőltetés."


Akkor olvasd el ezt a kérdést, meg a kérdezőnek a kommentjét ( 7. válasz):


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4378..


Igaz, ez nem egy ufós kérdés, de most ez volt a legközelebbi tipikus példa, amit találtam. Szóval nemcsak az ufó-hívőknek szól a kérdésem, hanem úgy általában mindenkinek, aki hasonló kérdéseket tesz fel és próbál meggyőzni mindenkit, nulla helyesírással.

2013. máj. 23. 00:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de egyszerűen a hülye nem veszi észre, hogy azért tette fel a kérdést hogy szítsa a tüzet.


De ha még a kérdésből sem esik le a kommentjéből már észrevehetnéd "Tudósok még azt sem tudják mi a gravitáció".


Az ilyenek a mit szóltok, melyik faj kategóriába tartoznak. Biztos vagyok benne, hogy ez vagy troll, vagy szkeptikus és nem pedig hívő. Nem hiába nincs SOHA megjelenítve egyetlen egyszer sem a név az ilyen kérdéseknél, nehogy észrevegyék hogy ugyanazon személy irkálja be folyamatosan. Az írásmódból is rálehet jönni mindig ilyeneknél.

2013. máj. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Értem a felháborodásod , de a te kérdésed is hasonló, vagyis támadó.


Másik dolog, amit erről a Kisfaludy nem tudom kiről írtak, az csak az ő elmélete, mellette megint sok elmélet van. És amit az illető megválaszolt, hogy milyen elmélete van, azt már más régen leírta...... Szerintem csak pénzt akart keresni. De hagyjuk ezt a Kisfaludyt.


Most leírom , hogy én hiszek a szellemekben,és láttam is. Volt is gondom belőle. És képzeld el, hogy olyan dolgok történtek velem, mint amit a filmekben lehet látni. Bántalmazások történtek, hajnalban. De nem fogom részletezni, mert már lezártam azt a korszakomat.


Ha ezek a dolgok nem történtek volna meg velem, és most valaki ilyet leír ide, én is kikacagnám. De ez már nem így van.


De ezt nem azért írtam le, hogy most ehhez fűzz dolgokat, vagy leolts engem.

2013. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!