Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már hiszel a Reptiliánokban?

Most már hiszel a Reptiliánokban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés volt itt róluk. A reptoid ugyanazt jelenti mint a reptilián, föld alatt élő gyíkembereket. Most dobok néhány linket, melyben a beavatottak írnak róluk. 404 is tartja velük a kapcsolatot, tehát biztosan léteznek, mert ő igazat mond és itt nagyon sokan hisznek neki.


Találtam érdekes fossziliákat a multból amik a Reptiliánok létét bizonyítják.


http://www.youtube.com/watch?v=rK8cMLgRIzs


http://www.youtube.com/watch?v=T4B9-awm2B4


[link]


[link]


Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre.


2011. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Súr!


Olvastam a valláskritikában az írásod. Tetszett.

2012. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Nem, itt egy nagy tévedés van. A reptiliánok és a reptoidok ugyanaz a faj, de a reptoológia azokat nevezi reptoidoknak, akik a föld alatt élnek, a reptiliánok pedig azok, akik a világűrből jönnek a krixraxi-lumbulábi-reptilián inváziós flotta élén. A sátánistáknak semmi közük hozzájuk, viszont az embereket valóban a reptoidok teremtették. Mondjuk egyesek szerint a plejádok teremtettek minket, viszont ezt hivatalos források nem támasztják alá. A reptoidok azonban nem mernek kijönni a föld alól, amíg meg nem érkezik a krixraxi-lumbulábi-reptilián inváziós flotta, mert kevesen vannak ahhoz, hogy legyőzzék a földfelszínen kóborló loúkat. A fosszíliák feltehetőleg ős-reptiliánok a teremtés idejéből.


Fapuma

2012. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
404 nem mesélt róluk semmit, csak azt hogy nem léteznek
2012. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Tuti hogy léteznek, most is útban vannak a krixkraxi és lumbulábiai szövetségeseikkel.

Szerencsére azonban a guargumik és annuakik megtámadják az ő csillagflottájukkal, és lelézerágyúzzák őket.

2012. dec. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Menjetek pszichológushoz hülyegyerekek mert már azon a szinten vagytok reptiliánok meg satanok ez most komoly?

13 éves vagyok de ti meg olyan 5 éves szinten

2017. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!