Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már hiszel a Reptiliánokban?

Most már hiszel a Reptiliánokban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés volt itt róluk. A reptoid ugyanazt jelenti mint a reptilián, föld alatt élő gyíkembereket. Most dobok néhány linket, melyben a beavatottak írnak róluk. 404 is tartja velük a kapcsolatot, tehát biztosan léteznek, mert ő igazat mond és itt nagyon sokan hisznek neki.


Találtam érdekes fossziliákat a multból amik a Reptiliánok létét bizonyítják.


http://www.youtube.com/watch?v=rK8cMLgRIzs


http://www.youtube.com/watch?v=T4B9-awm2B4


[link]


[link]


Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre.


2011. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
39%

Mégegyszer:


Sátánt és egyes Anunnakikat (Nefilimek) száműzte a többi Anunnaki, így szemben állnak egymással.


Sátán+Nefilimek+Nemzsidók+ néhány más lény VS Anunnakik+Reptiliánok+Szürkék+zsidók+keresztények+mohamedánok+még egy csomó más lény


Dióhéjban.

2011. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim válasza:
26%

Jah hogyne, meg az Alien vs. Predátor...


Szerintem a kérdező túl sok erről szóló YouTube videót nézett meg és a téma megszállotja lett.


De ha már a témánál vagyunk, én rengeteg "gyíkarcot" ismerek a volt sulimból, tehát elméletileg nem kizárt a létezésük.;)

2011. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
75%
NEM ÉS NEM IS FOGOK!!!
2011. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Ok. Nézzük előről.


Fisz, sokat beszélsz de nem értelek, mert csak félmondatokban válaszolsz magyarázat nélkül. A földi Reptiliánok Sátánisták, de miért akkor ?

http://www.youtube.com/watch?v=fqGJSLmwOrI itt Rihanna Sátánista jelképeket használ a zenéjében és közben illuminátus hercegnő, ezt is bemutatta

http://www.youtube.com/watch?v=RR3NWgsr6oY&feature=related

ebben is az van hogy a Reptiliánok akik irányítják a bolgyót Sátánisták és az Antikrisztus irányítja a boplgyót, de akkor miért ? És az rossz ? Akkor mi a jó ?


16:19-es


Teljesen kevered a dolgokat meg amit Fisz ír azzal együtt teljes katyvasz ! "Sátán+Nefilimek+Nemzsidók+ néhány más lény VS Anunnakik+Reptiliánok+Szürkék+zsidók+keresztények+mohamedáno

k+még egy csomó más lény "


A Reptiliánok azok Sátánisták és az Antikrisztust imádják. A szűrkék Árpád szerint háborúban vannak a Reptiliánokkal és a nácikkal együtt működtek le is fényképezték velük. A keresztények meg a Reptiliánok ellen vannak, ez totál sötét.

2011. okt. 6. 19:56
 25/45 anonim ***** válasza:

A Reptoidok tudnak szilvás buktát csinálni?

Mert azt szeretem.

2011. okt. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt az eget... A reptiliánok NEM (>>>NEM<<<) tartoznak Sátánhoz, mint mondtam ők az ellenségei. Az illuminátusok is zsidó kézen vannak, olvasd el ezt a cikket:


[link]

2011. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
24%

A földönkivüli gyikemberek közeledő bolygólyának neve ugyanaz mint az antikrisztus aka bolygó vezérének neve:Marduk


Képességei:a skalár hullámok általi pusztitás,repülés,láthatatlanná válás,és olyan képességek amiket az ember természetfelettinek gondol.

2011. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim válasza:
2011. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Az miénkhez hasonló élet hasonló körülmények között még milliárd helyen létrejöhetett, én el tudom képzelni hogy léteznek olyan intelligens lények akik hozzánk képest hüllő szerűek. Itt is ki tudja milyen irányba ment volna az evolúció ha nem halnak ki a dínók. Egy ilyen lényt joggal lehetne reptoidnak nevezni. A többiről amiröl szó van csak annyit hogy az elején viccnek még jó de egy idő után már szánalmas.Én próbáltam már olyan emberrel vitatkozni akinek ennyire nincs helyén a világképe hogy mi mért lehetséges meg mi mért nem, de teljesen reménytelen mert nem látja még az alapvető összefüggéseket sem, csak olyan dolgokban meg összeesküvés elméletekben amik tetszenek neki.
2011. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
82%

Ameddig Chuck Norris életben van, én semmitől se félek!

Ezek Raptoizék alaposan megszívták hogy pont azt a századot kellett választaniuk amikor Ő él! :)

2011. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!