Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már hiszel a Reptiliánokban?

Most már hiszel a Reptiliánokban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés volt itt róluk. A reptoid ugyanazt jelenti mint a reptilián, föld alatt élő gyíkembereket. Most dobok néhány linket, melyben a beavatottak írnak róluk. 404 is tartja velük a kapcsolatot, tehát biztosan léteznek, mert ő igazat mond és itt nagyon sokan hisznek neki.


Találtam érdekes fossziliákat a multból amik a Reptiliánok létét bizonyítják.


http://www.youtube.com/watch?v=rK8cMLgRIzs


http://www.youtube.com/watch?v=T4B9-awm2B4


[link]


[link]


Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre.


2011. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
35%

A Sátán, démonok, szellemek egy dimenziósíkban mozognak/vannak. Hogy milyen befolyást gyakorol az emberiségre a Sátán? No komment.


Nem a gyíkemberek irányítják a világot, hanem a politikusok. Bár lehet hasonlóság köztük. A Sátánnak és istennek van hatalma itt.


Semmi összefüggés nincs. Valaki kitalálta ezt és feltette a youtube-ra. A youtube-on annyi marhaság van.


Reptiliánok nincsenek. Inkább hiszek az UFO-kban. Hacsak nem ők azok a Reptiliánok.

2011. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

Honnan a francból szeditek,hogy ha valami furcsaságok láttok,az 100 %-ban reptoid?!Miért nem szürke vagy plejád?!

FÖldönkívüliek léteznek,reptoidok nem.

2011. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Sátán Annunaki, de egy magasabb spirituális szinten szóval neki nincs szüksége fizikai testre.

Nem irányítják a világok ezek a hüllők hanem az ők csatlósai akik nevét nem mondom ki mert akkor én leszek a rasszista.

2011. szept. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Na már most: Honnan veszed, hogy a videon eredeti alakok vannak? Lehet egy filmbeli kellék is, vagy valaki megformálta őket agyagból.
2011. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Bár a meteorokkal érkeznek a földre olyan sejtek, amik túlélik azt a nagy hőmérsékletet, amikor a meteor belép a föld légkörébe. Ki tudja, milyen kisebb élőlények érkeznek a meteorokkal?
2011. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Mint már írtam, Sátán és a Démonok (az Eredeti Istenek) egy olyan fajba tartoznak, amelyik nagyon hasonlít az emberre (vagyis inkább mi hasonlítunk rájuk, mert az ő génjeiket hordozzuk), ezt a fajt a bibliában Nefilimnek vagy Elohimnek, a sumér agyagtáblákon Anunnakinak hívják. So közös vonásuk van az Északi fajjal, (vagy talán egy és ugyanaz), akik pedig a skandináv népekre hasonlítanak (világos bőr és haj, világos szem). Sátán és szövetségesei a reptiliánokkal, a szürkékkel, és a többi Anunnakival állnak harcban, akik az embert saját aljas céljaikra akarják felhasználni. Állítólag a reptiliánok közül van amelyik embernek álcázza magát, és beépült a kormányokba (pl. David Icke népszerűsíti ezt az elméletet, bár a Sátánizmussal kapcsolatban rossz felé tapogatózik). Mások szerint a reptilián gének egy földi népcsoportban is megtalálhatók, akiket nem szabad nevükön nevezni O.o, de annyit elárulok, hogy állandóan a Közel-Keleten cirkuszolnak, és nem az arabok... És így rajtuk keresztül szivárognak be a hatalmi pozíciókba, főleg a bankokba és a pénzvilágba. (Naháát, csak nem a...?) DE.
2011. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Neménvagyokaz ***** válasza:
0%
Nem.
2011. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

Értem Fisz és köszi :) De akkor most azt nem értem, hogy ha az ő csatlósai azok akiknek nem lehet a nevét kimondani és azt írtad, hogy a földet azok irányítják, akkor az jó végülis mert a Sátán csatlósai vagyis vele vannak ? Akkor jó dolgok vannak a földön ?


ma 18:53


Nem világos bocsi. A Sátán aki annunaki harcban áll az annunakikkal és a reptiliánokkal ? Akkor a már emlegetetett David Icke elmélet szerint miért sátánimádóak a Reptiliánok ? Akkor ők Istennel vannak a gyíklények ? Isten uralja a földet ?


Hórusz szeméről tudtok valamit mondani ? Mi az a mindentlátó szem ? A Sátán szeme ?

2011. szept. 27. 23:24
 19/45 anonim ***** válasza:
73%
Nincs isten, az egy zsidó hazugság. És nem "akik nevét nem mondom ki" mert rasszistának leszek bélyegezve (már kimondtam:p) nem Sátánnal vannak, de ezt elég világosan leírtam. A Föld 2150-ben lesz újra Sátáné, most az Ő ellenségei irányítanak.
2011. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Az gyorsan eltel.
2011. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!