Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már hiszel a Reptiliánokban?

Most már hiszel a Reptiliánokban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés volt itt róluk. A reptoid ugyanazt jelenti mint a reptilián, föld alatt élő gyíkembereket. Most dobok néhány linket, melyben a beavatottak írnak róluk. 404 is tartja velük a kapcsolatot, tehát biztosan léteznek, mert ő igazat mond és itt nagyon sokan hisznek neki.


Találtam érdekes fossziliákat a multból amik a Reptiliánok létét bizonyítják.


http://www.youtube.com/watch?v=rK8cMLgRIzs


http://www.youtube.com/watch?v=T4B9-awm2B4


[link]


[link]


Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre.


2011. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Köszi Fisz ! :) De most már csak azt nem értem, hogy napjainkban amikor már nem kellene Sátánista kellékeket használni, akkor is azokat használják, de miért ?
2011. okt. 9. 21:14
 32/45 anonim ***** válasza:
Miért ne kellene? 4000 éve miért használták? Nekünk ugyanannyira kell tisztelnünk az Isteneket mint eddig, semmi sem változott.
2011. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Atyaúrég! Ezt a sok baromságot komolyan gondolják a beíróik???
2011. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Nem elég komolyan.
2011. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
Apám is látta őket, de már kijózanodott... -.-" Biztos a reptiliánok mosták át az agyát nem?
2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
0%
Amúgy ezek a reptiliánok büdöset szarnak?
2011. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
404-et elrabolta már sok idegen faj. Jöttek a krixkraxiak, lumbulábiak, guargumik, motherbookdriverek, meg a pedellusok, és elrabolták hogy megbecstelenítsék. Veszélyes népség ám mind!
2012. aug. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
404 szabotálta a videókat mert nem akarja, hogy kiderüljön az igazság. De hiába próbálja leplezni én tudom, hogy a reptoidokkal szövetkezve világuralomra tör.
2012. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

"Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre."


Kérdés: Ők teremtettek-e minket?


Válasz: Valamilyen szinten igen, valamilyen szinten ők teremtettek minket.


Pontosabban: ők butították le a struktúránkat, ők adták nekünk a hústesteket (mint ketrecet és börtönt).


Gondolkozzatok el ezen!


Sok titkuk van, amitől rettegnek, hogy nyilvánosságra kerül.


Ők már csak ilyen rettegő hatalom-mániások.

2012. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

összefoglalva a dolgokat:


„ a kérdező igenis érdekes dolgokat feszeget.“


„Sátán Annunaki, de egy magasabb spirituális szinten szóval neki nincs szüksége fizikai testre.

Nem irányítják a világok ezek a hüllők hanem az ők csatlósai akik nevét nem mondom ki mert akkor én leszek a rasszista.“


„Állítólag a reptiliánok közül van amelyik embernek álcázza magát, és beépült a kormányokba „


„Mások szerint a reptilián gének egy földi népcsoportban is megtalálhatók, akiket nem szabad nevükön nevezni ..... (a reptiliánok) rajtuk keresztül szivárognak be a hatalmi pozíciókba“


-igen, a reptilián gének egy bizonyos népcsoportban (talán) dominánsabban megtalálhatóak, mint a többi népcsoportban


-mi jött a reptilián génekkel?

-értelem és rossz (=hüllő)-ösztön


„De akkor most azt nem értem, hogy ha az ő csatlósai azok akiknek nem lehet a nevét kimondani és azt írtad, hogy a földet azok irányítják, akkor az jó végülis mert a Sátán csatlósai, vagyis vele vannak ? „


- összezavarták a képletet szándékosan és ezért nehéz átlátni a dolgokat


STN-t letaszították a trónjáról (a gyíkarcok)



„Sátán+Nefilimek+Nemzsidók+ néhány más lény


VERSUS


Anunnakik+Reptiliánok+Szürkék+zsidók+keresztények+mohamedáno

k+még egy csomó más lény .


.. dióhéjban.“


-szerintem ma már minden népcsoportban vannak reptilián-gének (reptilián-bázis a génekben - ezt kaptuk tőlük, így butítottak le minket)


viszont a „kiválasztottak“ igen szűk (!) körében jóval dominánsabb (és ők őrzik is valamennyire)


„A Reptiliánok azok Sátánisták és az Antikrisztust imádják. „


-újszövetségi értelemben a reptiliánok a „sátánisták“, viszont a keresztény kultuszt is ők vezetik


„A szűrkék Árpád szerint háborúban vannak a Reptiliánokkal és a nácikkal együtt működtek le is fényképezték velük.“


-nem vagyok benne biztos, hogy a szürkék gonoszak vagy mind, kivétel nélkül gonoszak

hallani olyat is, hogy embereket gyógyítanak


„A keresztények meg a Reptiliánok ellen vannak, ez totál sötét.“


- a reptiliánok Jézusban győzettek le, viszont a Jézus-kultuszt később teljesen átalakították és hozzáadták a már előzetesen átalakított kultuszt (az ószövetségi átalakított reptilianizált kultuszt)


az újszövetség Jézus története félig reptilianizált mese (a szégyenük és a bosszú, az elnyomás fenntartása miatt alakították ilyenre)


Jézussal nagyon az orrukra lett verve, amit a mai napig sem hevertek ki


a népcsoportokkal egyébként mindig az a baj, hogy szűkkörű érdekcsoportokkal azonosítják magukat

(nem ismerik fel a parazita-testet legfelül)


„A reptiliánok NEM (>>>NEM<<<) tartoznak Sátánhoz, mint mondtam ők az ellenségei.“


„én el tudom képzelni hogy léteznek olyan intelligens lények akik hozzánk képest hüllő szerűek. Itt is ki tudja milyen irányba ment volna az evolúció ha nem halnak ki a dínók“


-de legalábbis a dinó-félék 99%-a nem hal ki


„De most már csak azt nem értem, hogy napjainkban amikor már nem kellene Sátánista kellékeket használni, akkor is azokat használják, de miért ?“


-talán így osztják meg az emberiséget


az egyik legbizalmasabb régi földi istennév szerintem a SATYAH


SAT-YAH SAT-JAH


ezt hasították ketté a reptiliánok beavatottai SAT-ra és YAH-ra és ők tanítanak viszályt, mint ha az isteni név két fele harcban állna egymással


mindig mindent úgy tanítanak nekünk, hogy kettéhasítják és azt mondják, sugallják, tanítják nekünk, hogy a két fél harcban áll egymással


az Embert is ők hasították ketté és ők butították le és adtak neki hústestet és az Emberek kultuszait is mindig ők alakítják át (formálják az ellentétére)


a Titkos Uralmat így tartják fenn

2012. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!