Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már hiszel a Reptiliánokban?

Most már hiszel a Reptiliánokban?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kérdés volt itt róluk. A reptoid ugyanazt jelenti mint a reptilián, föld alatt élő gyíkembereket. Most dobok néhány linket, melyben a beavatottak írnak róluk. 404 is tartja velük a kapcsolatot, tehát biztosan léteznek, mert ő igazat mond és itt nagyon sokan hisznek neki.


Találtam érdekes fossziliákat a multból amik a Reptiliánok létét bizonyítják.


http://www.youtube.com/watch?v=rK8cMLgRIzs


http://www.youtube.com/watch?v=T4B9-awm2B4


[link]


[link]


Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ? Ők teremtettek minket ? Lényeg, hogy 404 is írta hogy velük megy el földönkívülre.


2011. szept. 26. 19:37
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%

Ezek legendák, a reptoidok pedig (Reptoid Ezredes kivételével :D) nem léteznek.


Tény: több millió évvel ezelőtt éltek őshüllők a földön, amik kihaltak, ma már csak a leszármazottaikat ismerjük (lsd.: hüllők, kétéltűek)

2011. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
Engem háromszor is elvittek az idegenek, a nevüket kb úgy kell kiejteni, hogy trollféjsz, és úgy néztek ki nagyjából, mint Sugárrája a Ben10-ből (nem nézem, csak kerestem valami hasonlót neten, lehet, hogy a Ben10 producerét is elvitték?)
2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
58%
Ööö... a kétéltűekből lettek a hüllők, és nem fordítva.
2011. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
A videóban tökéletesen szimmetrikus koponyának beállított valamik láthatóak. A "koponyák" két fele pixelre pontosan megegyezik a másikkal, szóval egyértelműen módosított képeket látunk.
2011. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Tom Benko ***** válasza:
93%
Nem. Ezek nem bizonyítékok, hanem hamisítványok. Az első videó elején rögtön olyan baromságokat ír a készítő, hogy sikítva röhögtem...
2011. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Azt olvastam a neten, hogy földönkívüli démonok a reptiliánok, ezt írta a sátánista oldal, akkor a sátánisták a gyíkemberekhez imádkoznak ?


Meik az az oldal? Mert minden sátánista oldal a sátánt írja le ésa démonokat, de nem ezeket.

2011. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
52%
A spiritsoferidu-n van erről szó, de a Sátánisták nem a gyíkembereket imádják. Nem ők a Démonok, hanem az Elohim/Nefilim/Északi faj.
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
A reptoidok mint földönkívüli faj mánia, ami ezen az oldalon létrejött kultusz lehet, hogy hülyeség, de a kérdező igenis érdekes dolgokat feszeget.
2011. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon félre értettél, ezek a gyíkarcok Sátán ellenségei és semmi közük nincs a Démonokhoz.
2011. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Ok valóban teljesen szimmetrikusak a fossziliák, akkor ez elvetve :(


Fisz, éppen azért kérdezem, hogy végül tiszta legyen a kép. Akkor viszont a Sátán az melyik földönkívüli faj ? Hol vannak most ? Milyen befolyást gyakorolnak az emberiségre ? Ha a gyíkemberek irányítják a világot, akkor a Sátánnak és Istennek semmilyen hatalma nincsen itt, nem kelene összefogniuk a Reptiliánok ellen ?


Azt nem értem, hogy minden video a youtubeon arról szól, hogy a Reptiliánok sátánisták és hogy démonok, meg gonoszok, de akkor ez miért van és milyen összefüggések vannak ?

2011. szept. 26. 22:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!