Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a N. A. S. A...

Szerintetek a N. A. S. A miért titkol oly sok mindent? Bővebben alul:

Figyelt kérdés
Merthogy az egyértelmű, hogy sok mindent titkolnak, és igazából azt sem nagyon értem, hogy azt miért mondták ki, hogy IGEN LÉTEZNEK FÖLDÖNKíVŰLIEK.... És ha valóban ők már találkoztak idegenekkel, akkor lehet, azért titkolják, mert valamit rosszul csináltak... rossz döntést hoztak??? :pl.: Bezártak, esetleg kivégeztek idegeneket, és ezért félnek, hogy kiderül, és ha ide jönnek a többiek bosszút állni.. stb...
2011. aug. 31. 13:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
SZTYILA!!! Nem 54-es zóna,hanem 51-es körzet,ha Roswellről beszélünk!
2011. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Azért nem hülyeség azt feltételezni,hogy azért nem szólnak nyilvánosan a "néphez",hogy "ja,amúgy vannak igen ufok,és ja amúgy itt vannak köztünk,sőt már vagy 40 éve mi frankó amcsik felvettük velük a kontaktust".Mert már akkor pánik tör ki,ha jön egy ünnep,mikor egy,ne adja Isten két napra bezárnak boltok és a sok IQ-bajon nyakát törve rohan bespájzolni,mert hát 2 napig nem tud vásárolni...Szóval van itt még új a nap alatt,amiről nekünk "egyszerű embereknek" fogalmunk sincs!
2011. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
P. Noémi88 : Bocsi 51-es körzet :)
2011. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

diator szép cikk lett :D

olyanokat is megemlített amit már olvastam. Az az innuai gyerek is hasonlókat állított...

2011. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért titkolóznak.De már felvették a kapcsolatot a földönkívüliekkel,a holdon állítólag földönkívüli bázisok vannak,(ha igaz a rising of the moon(holdkelte)dokumentum film,amit youtube-on is megnézhettek felíratozva.

http://www.youtube.com/watch?v=c9A6Qmy8o-s

Fegyvereket akarnak készíteni,és földönkívülieket támadni,stb.Van bőven amit eltitkolnak,nézzétek meg a filmet.

2011. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy nyílvánosságra hozták, hogy lezuhant valami ismeretlen eredetű légijármű, aztán másnap visszavonták.
2011. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
a kérdésed nagyon jó! ezen én is már rengetegszer kiakadtam h miért próbálták eltitkolni azt h pl: a Mason volt civilizált élet mert vannak nyomai! sztem nem akarják h az emberiség tudjon mindent! mer a világba nagyon nagy ember butitás folyik
2011. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
42%
hát én az ismeretlen járműnél talán inkább arra gyanakodnák hogy később kiderült hogy katonai jármű...és nem akarták nagydobra verni...igen nyilván titkolnak dolgokat, meg azt se nagyon akarják hogy felnyíljon a nép szeme...de az is lehet hogy ők se tudnak semmit....ezeket csak a pénz érdekli..és milyen pénz lehet abban ha eltitkolják...nem hinném hogy a földönkívüliek kizárólag a kormányokkal akarnának bizniszelni XD
2011. szept. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

ezekben a holdas felvételekben én egyet nem értek: *van Hubble* rá lehetne zoomolni, k*rva nagy felbontás + részletes kép....miért nem csinálják?

vagy más bolygókkal...könyörgöm, az a távcső olyan meszi objektumokat látott (galaxis csillag ködök bármi) részletesen hogy nem igaz hogy a bolygókra nem tudnának ráközelíteni...nekem ez a zegy gyanús...vagy tényleg enyire logikátlanok lennének az amerikaiak?

2011. szept. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Tom Benko ***** válasza:
A csillag sugárzásától nem biztos hogy látnánk. Esetleg meg is sérülhetne a távcső. Nem mellékesen pedig egy csillag mérete igazán nem kicsi, de a távolság miatt mégis pontszerű. Csak a legutóbbi időkben sikerült néhány óriáscsillagról nem pontszerű képet készíteni. Na most, egy bolygó sötét is, és a csillagánál lényegesen kisebb. Szerinted menne?
2011. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!