Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a N. A. S. A...

Szerintetek a N. A. S. A miért titkol oly sok mindent? Bővebben alul:

Figyelt kérdés
Merthogy az egyértelmű, hogy sok mindent titkolnak, és igazából azt sem nagyon értem, hogy azt miért mondták ki, hogy IGEN LÉTEZNEK FÖLDÖNKíVŰLIEK.... És ha valóban ők már találkoztak idegenekkel, akkor lehet, azért titkolják, mert valamit rosszul csináltak... rossz döntést hoztak??? :pl.: Bezártak, esetleg kivégeztek idegeneket, és ezért félnek, hogy kiderül, és ha ide jönnek a többiek bosszút állni.. stb...
2011. aug. 31. 13:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:

Azért a NASA sem titkol mindent:

http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc

2011. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
90%

Én hiszek a földönkívüliek létezésében , viszont nem hiszek benne , hogy valaha is jártak volna a földön , vagy a környékén is.

Arra írtam a példámat , h ez a sok Ufo észlelés , ami manapság ismét divatos dolog egyszerű csalások , hazugságok következménye. Közel sem tartom lehetetlennek , h eltitkolt haditechnikai szerkezetek repkednek az égen , amiket nem kéne meglátnunk . A hatóságoknak még jobb , ha földönkívülinek hisszük. ( Lásd , amit írtam 1954-ben 30 km magasan , háromszoros hangsebességgel repülő gép ! )

Minek jönnének ide ? Ha már idejöttek , miért hagyták , hogy észrevegyük őket ? Fényéveket utaznak és nem tudnak rejtőzködni ? Ha meg kapcsolatot akarnak ,nem tudnak rákapcsolódni egy tv-s műholdra ?

2011. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
hát végülis ez igaz, meghát miért járkálnának az égen évekig? nincs jobb dolguk?!
2011. aug. 31. 15:06
 14/44 Tom Benko ***** válasza:
Például mit titkol?
2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

nemtudok példát írni,mert titkolja... pld a titkokat, amiket nem akar, hogy megtudjuk!!! :)


És egyébként lehet van abban is valami, hogy az itt cirkáló Ufo-k nem földönkívüliek csak valami katonai eltitkolt járművek, de a videó ami be van linkelve itt legfelül nagyon hitelesnek tűnik! Persze az is lehet, hogy a N.A.S.A. emberei készítették rá trükkel azokat a valamiket, hogy valami nagyobbat elrejtsenek! nemtudom, csak találgatok, hisz senki nem tudhatja! (CSAK A N.A.S.A.)

2011. aug. 31. 15:21
 16/44 anonim ***** válasza:

egy negyven év múlva megtudod...

egyébként az 51-es zónában ma is végeznek titkos repülési kísérleteket , ezt bevallották

a katonai titkok fontosabbak , mint az ufo-ügyek

és van értelme nem hozni nyílvánosságra őket

2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
63%

Nem akar tömegpánikot.

Ha bármi, amit most csak úgymond feltételezhetünk, bizonyítottá válna általuk, a Földön elszabadulna a pokol.

A gazdasági és társadalmi fejlődésnek, a jelenlegi struktúra megtartásának viszont alapja hogy az emberek békében, vagy viszonylagos békében élhessenek.

2011. aug. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

hát igen, de egyébként ez csak egy logikai út:


Az Asték naptárt ugye az Astékok készítették, amelyen 2012.-ben van az "apokalipszis" és ha ugye ők nagyon okosak voltak, és szinte mindent tudtak akkor nem biztos, hogy emberek voltak, és lehet hogy ők már előre kitervelték a 2012-es világvégét :D xD

2011. aug. 31. 15:53
 19/44 A kérdező kommentje:
ja tényleg, egyébként jobb néha ha nemtudunk a dolgokról, de ezt sajnos csak akkor valljuk be amikor már késő... pl : szerintem mindenkinek jobb lenne, ha azt sem tudnánk, hogy léteznek földönkívűliek... persze még így jó, hogy tudjuk és semmi baj nncs még belőle, de egyszer biztos lesz!!!
2011. aug. 31. 15:58
 20/44 anonim ***** válasza:
ráadásul , ha léteznének , nem tudom , hogy magyaráznák meg , h a mi technikánkkal szart se tudnánk kezdeni ellenük .
2011. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!