Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a N. A. S. A...

Szerintetek a N. A. S. A miért titkol oly sok mindent? Bővebben alul:

Figyelt kérdés
Merthogy az egyértelmű, hogy sok mindent titkolnak, és igazából azt sem nagyon értem, hogy azt miért mondták ki, hogy IGEN LÉTEZNEK FÖLDÖNKíVŰLIEK.... És ha valóban ők már találkoztak idegenekkel, akkor lehet, azért titkolják, mert valamit rosszul csináltak... rossz döntést hoztak??? :pl.: Bezártak, esetleg kivégeztek idegeneket, és ezért félnek, hogy kiderül, és ha ide jönnek a többiek bosszút állni.. stb...
2011. aug. 31. 13:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%

Az állításod nem tudod alátámasztani semmivel.

A kérdésed értelmetlen.

2011. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
57%

azért mert akkor mindenki megvilágosulna...

Nem lehetne befolyásolni ezzel sem az embereket.

2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem tudom alátámasztani, és ezt a kérdést csak egyfajta " Mi van ha" elven írtam, és szerintem van logikája. De végülis az is igaz, hogy nem mondhatják ki, hogy vannak Idegenek, és a Földön is van néhány, (ha van)mert akkor nagy pánik lenne mindenhol.
2011. aug. 31. 13:53
 4/44 anonim ***** válasza:

Állítólag Bill Gates is az...

Én mindenesetre hiszek bennük.

2011. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Én is, de az egyáltalán nem biztos, hogy ő is az, hisz ha van anyja, akkor biztos ember :D de egyébként ő hol dolgozik, vagy ki mondta, hogy "Alien" ?
2011. aug. 31. 14:09
 6/44 anonim ***** válasza:
66%

Lehet , h azért nem mondják ki mert még ők se találkoztak földönkívüliekkel...

Például:

Rosswell-ben egy katonai támaszpont volt , ott tesztelték az 50-es években ,a háromszoros hangsebességre képes felderítő gépüket , ami egyszer le is zuhant . A repüléseket titokban tartották , ha valaki meglátta kimagyarázták. A legtöbb bajuk a légiirányítókkal , pilótákkal volt , mert nekik nem lehetett bemagyarázni minden badarságot. Inkább azt mondták , h ők nem repültek és kivizsgálják az ügyet ... Nehogy a szovjetek tudomást szerezzenek róla. Így indultak az UFO-történetek az 54-es zónáról.

2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Kijelentették, hogy igen, léteznek földönkívüliek?

Mikor mondták? Hol mondták?

2011. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég oldották fel a titkosítást.
2011. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
mondjuk azis lehet, hogy ezt is csak valami "okostóbi" kitalálta, mármint hogy azt mondták:VAN... És amúgy az nem az 51-es körzet, amit 54-es zónának írtál?
2011. aug. 31. 14:23
 10/44 anonim ***** válasza:
63%

Márt ezt is elmondtam egyszer...

:DDD


A nasa mint amerikai intézmény, nem olyan intézmény mint a seti, ami magán kézben van ...


A nasa az a amerikai állam védelmi minisztériumához tartozik..


Nem pedig ahhoz a intézményhez ami az igazságra épül..


Pl: Az első holdra szálláshoz a nasanak semmi közesem volt..Tanán annyi, hogy a ő nevükben csinálták..


A nasa mint szervezet , ahogy almondtam a védelmi minisztériumhoz tartozik. És a védelmi minisztérium dönti el azt, hogy a nasa mit mondhat el és hogy mit nem...

2011. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!