Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges ez? Sok mindent...

Lehetséges ez? Sok mindent megérzek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta nagyon sok mindent megérzek. Nem tudja senki, szerintem jobban is járok, ha nem mondom el senkinek a környezetemben.

Szóval: mielőtt meghalt apukám 5 éve balesetben, a munkahelyemen egy pillanatra láttam holtan. Rá 5 hónapra meghalt.

Aztán egyre erősödött bennem az az érzés, hogy engem fog baleset érni, és minden fogmosásnál egy fogon éreztem, hogy ki fog törni nemsokára. Biciklibaleset ért, pont az a fogam tört ki. volt, hogy nem tudtam szépen nagyon fehérre mosni, de azt mondtam magamnak, nem baj, mert úgyis kitörik nemsokára.

Ezek a nagyobbak, de apró dolgok történnek elég gyakran.

Nem bánnám, ha megszűnne, vagy valami, mert elég furcsának érzem magam így.

Nem hiszek az ufokban, a szellemekben, nem is félek, de ez elég érdekes.


2011. máj. 6. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te valami sámán, vagy boszorkány lehetsz. Esetleg médium, vagy jövőlátó.
2011. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amit tapasztalsz arra biztos hogy van tudományos, racionális magyarázat, csak még nem találtuk meg. De ettől még nem kell mindenféle elmebeteg vallásban keresni a válaszokat.
2011. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a helyedben én megpróbálnám fejleszteni valahogy és kihasználnám, ha lenne ilyen tulajdonságom.
2011. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Velem is előfordulnak hasonlók. Bár nem olyan erőteljesen, mint a fogad, de haláleseteket rendszeresen érzek/álmosok meg. Olyan is volt, hogy épp azt álmodtam, hogy apámat felhívják a halálhírrel és akkor telefoncsörgésre ébredtem, hogy nem tudják elérni apámat, pedig meghalt az egyik rokonunk.
2011. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:44


Nem vagyok vallásos.


Az eddig jött válaszokat köszönöm!

2011. máj. 6. 12:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én is sok mindent megérzek, most viccen kívül pl: hallok, látok, és vannak receptorok a bőröm alatt amikkel érzek is... Van olyan is hogy melegem van meg hidegem.. stb.. :D meg van még kb 1000 millió érzésem, amik csak úgy jönnek, nem részletezném őket talán egy két példával pl: ideges vagyok, szomjas, lényegében ezek ingerek.... de vannak olyanok is amikor fáradt vagyok és alszom... :D
2011. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érezd meg a lottó 5-ös számait és küld el nekem mailbe.
2011. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló:

nekem is küld mejd el E-mail-ba

2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És az UFOkkal kapcsolatban mit éreztél meg, nyuszómuszó?
2011. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy hatással volt rád a végső állomás sorozat?
2011. máj. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!