Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges ez? Sok mindent...

Lehetséges ez? Sok mindent megérzek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta nagyon sok mindent megérzek. Nem tudja senki, szerintem jobban is járok, ha nem mondom el senkinek a környezetemben.

Szóval: mielőtt meghalt apukám 5 éve balesetben, a munkahelyemen egy pillanatra láttam holtan. Rá 5 hónapra meghalt.

Aztán egyre erősödött bennem az az érzés, hogy engem fog baleset érni, és minden fogmosásnál egy fogon éreztem, hogy ki fog törni nemsokára. Biciklibaleset ért, pont az a fogam tört ki. volt, hogy nem tudtam szépen nagyon fehérre mosni, de azt mondtam magamnak, nem baj, mert úgyis kitörik nemsokára.

Ezek a nagyobbak, de apró dolgok történnek elég gyakran.

Nem bánnám, ha megszűnne, vagy valami, mert elég furcsának érzem magam így.

Nem hiszek az ufokban, a szellemekben, nem is félek, de ez elég érdekes.


2011. máj. 6. 09:24
1 2
 11/11 gaxal válasza:
te is a 21 kiválasztott közül az egyik vagy, titkold képességed mert a sötétség veszedelmeket rejteget számodra ha felfeded megad
2011. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!