Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a N. A. S. A...

Szerintetek a N. A. S. A miért titkol oly sok mindent? Bővebben alul:

Figyelt kérdés
Merthogy az egyértelmű, hogy sok mindent titkolnak, és igazából azt sem nagyon értem, hogy azt miért mondták ki, hogy IGEN LÉTEZNEK FÖLDÖNKíVŰLIEK.... És ha valóban ők már találkoztak idegenekkel, akkor lehet, azért titkolják, mert valamit rosszul csináltak... rossz döntést hoztak??? :pl.: Bezártak, esetleg kivégeztek idegeneket, és ezért félnek, hogy kiderül, és ha ide jönnek a többiek bosszút állni.. stb...
2011. aug. 31. 13:42
1 2 3 4 5
 21/44 Tom Benko ***** válasza:

Akkor honnan tudod, hogy titkolnak valamit?

A naptár egyébként maja, nem azték, és 2012-ben egyszerűen csak egy újabb ciklus kezdődik. Mint nálunk 2001-ben volt... Ha kiderülne, hogy vannak ET-k,attól még nem biztos sem a tömegpánik, sem a gazdasági összeomlás.

2011. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

A kérdésemet ezennnel én válaszolom meg a leghelyesebben:::>


[link]

2011. aug. 31. 16:36
 23/44 anonim ***** válasza:
Azért, mert jól végzik a munkájukat. Ne ítéld meg őket csak ezért.
2011. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan annak az esete, amikor az emberek hinni akarnak valamiben.

Már eleve az, hogy honnan tudjuk mennyi mindent titkolnak, ha titkolják. Az ilyen leggyakoribb szóbeszéd, hogy van a szervezet, valamit lát 1 hülye és nagy kérdezgetésére nem mondanak semmit, mert hülye/képtelenség/nem értik a kérdést.


A következő pillanatban már 10000 UFO hívő veri az ajtót, hogy miért nem mondja el a titkait. Logikailag teljesen ki van forgatva. Olyanra mondják rá hogy "titkolják", aminek max egy szóbeszéd az alapja. Merthogy ha már több lenne, akkor tény lenne. Ennyi erővel a 4-es metró fúrásakor talált idegenek csontvázait is titkolják az építők.


A csatolt videón a sok fényes pötty kb 14 millió dolog lehet. PL az 5:37nél mutatott folt a kivetítőn a legkevesebb reakciót váltotta ki az előtte ülőkből, pedig egy ember még nézte is... És így lett a kiszivárogtatott-eltitkolt felvétel.


Biztos van valami másfajta földönkívüli élet, de nem ez a dedós megközelítéssel és szuperszervezetek szupertitkolózásával és féllátványos látogatásokkal.

2011. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
Én alá tudom támasztani a tényt: több ismerősöm is látott éjszaka olyan suhanásszerű valamit az égen. A Nasa 2012-ben fogja bejelenteni azt h idegenek érkeznek hozzánk.
2011. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Jó a cikk amit linkeltél kedves kérdező. A kérdésedre, h miért titkolják előlünk ezeket a dolgokat, én se értem... Az oké, h kitörne a pánik, és az emberek nem bíznának meg többé a "nagy hatalmú vezetőkben" de előbb utóbb úgyis kiderül az igazság, csak kérdés h mikor. Nem hiszem, h ennyi elmebeteg lenne, aki földönkívüliekkel találkozik.
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
nAZA nem mondta soha hogy léteznek földönkívüli élőlények, ez félreinformálás és nincsen mit titkolniuk sem, nem titkolnak semmit sem.
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Mert akkor azt is be kellene vallaniuk, hogy rendszeresen orgiákat rendeznek a földönkívüliekkel, de az ebből születő utódok kivétel nélkül retardáltak lesznek, és Orbán Viktor is egy ilyen orgia során fogant.
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
szerintem a nasa nem titkol semmit, mivel hát..nem valami fejlettek...de a kormányok, vagy a cia/kgb, titkolózhatnak..de nem hinném hogy a nasat bármibe is beavatnák..azok csak vaktában lövöldöznek, még az űrsikló programukat is betiltották..
2011. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
nincs pénz az űrsiklós programra :D a nagy Ámerika is trágyában van.
2011. szept. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!