Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Felkészűltél már a Reptoid...

Felkészűltél már a Reptoid invázióra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, segíthetnénk egymásnak azzal, hogy mesosszuk egymás között hogy ki hogyan készűl fel a végső küzdelemre, ezáltal növelnénk a túlélési esélyeinket.

Nos, ki mit tesz annak érdekében, hogy sikeresen átvészeljük az inváziót?

Én fél éve elkezdtem járni karate edzésre ha esetleg közelharcra kerülne a sor simán lerugjam a fejüket. Mindemelett holnap délután beiratkozom egy lövésziskolába, hogy tűzharcban is megálljam a helyem. További tervem még nincs, most még csak ezekre szeretnék öszponotsítani.


És ti mit tesztek a túlélés érdekében?


2011. aug. 18. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 x) ***** válasza:
Na ahhoz nekünk is lesz egy-két szavunk! Obi-Wan már riasztotta a wookie-kat, Leia hercegnő pedig gyűléseket hív össze. Yoda mester meg én pedig teljes erővel készülünk a harcra, hogy megsemmisítsünk titeket még mielőtt beérnétek a Föld légkörébe.
2011. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
meg biztos bevetik még az 1000éves sólymot is csubakáékkal
2011. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
84%

Már kukáztam egy csomó centrifugát, úgyhogy hamarosan elkezdhetem az urándúsítást az atombombához (az ércet Józsi bá' adta, anno uránbányában dolgozott Pécsett és maradt nála egy kis elfekvő készlet). Béla most gyűjti a kidobott izzókból a volfrámot a rakétatesthez, Józsi üzemanyagot kever a ammóniumporból (táblákat mi csak jó céllal lopunk!), a számítógépboltos Sanyika pedig a vezérlésen dolgozik. Megoldjuk mi okosban!

Oszt, miután leesett a csészealjuk, odamegyünk a vasvellával meg a bicskával és jól ellátjuk a bajukat!

2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
Akarom mondani Béla Ammónium-perklorátból és alumíniumporból keveri a dolgot. Na.
2011. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
51%
Ja nem is Béla, hanem a Józsi, mind1.
2011. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
19%

Igen, 76! A sok ezotéria típusú kérdéseknél lepontozták népem tagjait. PROBLEM?!

Pff... Obiwan... Obi a vukik sexrabszolgája lett, csendesen megsúgom a csillagközi súgókapun át...

2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
0%

*Kiegészítés*


De ugye a Józsibácsis fenyegetést a föld sem gondolja komolyan... :'| Igaz? :||||

2011. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 x) ***** válasza:
51%
Hát valahogy túl kell élni... ha máshogy nem hát vasvellával :D
2011. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 x) ***** válasza:
49%
Persze hogy hülyülünk... ez egy komolytalan kérdés, semmilyen bizonyíték nincs rá hogy valóban lesz "invázió" :D de azért jó elszórakozni rajta, hogy ki hogyan védené meg magát a csatában.
2011. aug. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
56%
Így van. Csak páran ezt még nem fogják fel... de azok miért a gép előtt ülnek? Miértnem a medencében pancsolnak? Vagy...?
2011. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!