Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Felkészűltél már a Reptoid...

Felkészűltél már a Reptoid invázióra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, segíthetnénk egymásnak azzal, hogy mesosszuk egymás között hogy ki hogyan készűl fel a végső küzdelemre, ezáltal növelnénk a túlélési esélyeinket.

Nos, ki mit tesz annak érdekében, hogy sikeresen átvészeljük az inváziót?

Én fél éve elkezdtem járni karate edzésre ha esetleg közelharcra kerülne a sor simán lerugjam a fejüket. Mindemelett holnap délután beiratkozom egy lövésziskolába, hogy tűzharcban is megálljam a helyem. További tervem még nincs, most még csak ezekre szeretnék öszponotsítani.


És ti mit tesztek a túlélés érdekében?


2011. aug. 18. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
86%
Vérfarkassá változom! Nagyon veszélyes vagyok ám, ha vér megy a farkamba!
2011. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
26%
Jelentéseink szerint már útra kelt a reptoid anyahajók nagy része a Föld felé. De mi is készülünk, nagy csata lesz.
2011. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 x) ***** válasza:
77%
Én és Luke már készülődünk. Nincs valakinek eladóba 20 kanna gépzsír az anyahajóba meg 30 tartós elem a fénykardokba? De nyugi srácok, az erő velünk van!
2011. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
81%
Nos, én már szóltam az Azgardoknak, és O'neil ezredes is megteszi amit tud, sőt tárgyalásokba kezdtem a klingonokkal, úgyhogy nem lesz semmi baj.
2011. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
44%
Viszont ha mégis lenne valami gubanc, akkor a wookie-k elbújtatnak a Kasyyk-on.
2011. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Jelenleg még sokfajta új fegyveren dolgozunk a kormányokkal.

Csak sajnos mindent tudnak a reptoidok, jelenleg a Földön minden 500-adik ember reptoid. Rengeteg kémük a kormányoknál, nálunk kevés van csak, mert mi szűrjük az embereket.

2011. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
44%
Reptoidok=sárkányok.
2011. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
0%
Raptorjesus, Szenthelyi Árpád! adjatok tanácsot ,hogy hogy élheti túl az átlagember a támadást! pisztollyal karddal fel lehet-e 1általán venni velük a harcot?
2011. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
44%
Kétlem. Hacsak nincs valami navy ágyúd otthon raktározva. De ha nem csiklandozod őket, szerintem békén hagynak alapesetben :)
2011. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 Valaki Renáta ***** válasza:
58%

Ha valóban lesz ilyen, attól függően hogy fog lezajlani: Ha kívülről fizikailag akarnak "leigázni" az nem érdekel, mert ha meghalok úgyis újjászületek 'szal nem érdekel a leigázás.:)


Ha belülről akarják befészkelni magukat az emberek agyába a tudtukon kívül és úgy irányítani őket, az megint nem fog menni, mert ennek már ismerem az előjeleit. De! ez is csak addig tart amíg meg nem halunk, vagy tudatunkra nem ébredünk.

Én személy szerint egyébként sem jelentenék veszélyt senkire úgyhogy biztosan békén hagynának.

2011. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!