Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Felkészűltél már a Reptoid...

Felkészűltél már a Reptoid invázióra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, segíthetnénk egymásnak azzal, hogy mesosszuk egymás között hogy ki hogyan készűl fel a végső küzdelemre, ezáltal növelnénk a túlélési esélyeinket.

Nos, ki mit tesz annak érdekében, hogy sikeresen átvészeljük az inváziót?

Én fél éve elkezdtem járni karate edzésre ha esetleg közelharcra kerülne a sor simán lerugjam a fejüket. Mindemelett holnap délután beiratkozom egy lövésziskolába, hogy tűzharcban is megálljam a helyem. További tervem még nincs, most még csak ezekre szeretnék öszponotsítani.


És ti mit tesztek a túlélés érdekében?


2011. aug. 18. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Oké tételezzük fel, hogy igaz az állítás és megindultak a Föld felé... de akkor is 4k05 válaszával értek egyet... valószínűleg jóval fejlettebbek nálunk és a lövésziskolára fordított pénzt inkább költsd nyaralásra. Amúgy mikorra is várható az invázió???
2011. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
2012 december 21.-re várható
2011. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 x) ***** válasza:
44%
Áhh aznap pont nem érek rá. El kell halasztanunk.
2011. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
80%
Most már legalább nem kell gondolkodnom h mit veszek szeretteimnek 2012 karácsonyára, de lehet már Mikulásra megveszem, hogy biztosan elkerüljük a katasztrófát... mindenkinek géppisztolyt h sikeresen túlélje az inváziót XD
2011. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
0%
...Mondom, mintha sokra mennél a vicces kis játékf*saiddal.
2011. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
15%
én felkészültem temérdek ládányi lekváros kenyérrel(áfonyással, nekem az a kedvencem, a reptoidok viszont utálják tudtommal). ha más nem hidegélelemnek jó lesz, de egyébként fegyverként használnám!!!
2011. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hiába ijesztgettek másokat, hogy majd nem fognak nagyokat nevetni... Inkább ti fogtok nagyok csodálkozni ha egyáltalán nem lesztek olyan hülyék hogy öngyilkosak lesztek...
2011. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 Dávidmester13 ***** válasza:
45%
Egy reptoid ellen a karate semmit nem ér simán lepattansz róla , és lövészet ? és mivel lőnél rájuk légpuskával???
2011. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
28%
OSTOBA FÖLDLAKÓK! A mi intelligenciánk persze, hogy fejlettebb... különben nem tudnék a ti nyelveteken szólni most hozzátok! Hamarosan eljő a flotta a bolygótokra! Az, aki bárhogyan ellen probál állni, az ionágyúink által kerül halálsorba! Rettegjetek Földlakók! JÖVÜNK! Amikor a nap után(délután) a felhők 10-szer vörössé változtak, a hold pedig a 3. negyedében jár, a flotta megjelenik az égen, sorsotok pedig bevégeztetik!
2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
91%
szal a reptoidok 76%-ban adnak hasznos válaszokat? jó tudni...
2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!