Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van egy remalmom ufokal...

Van egy remalmom ufokal segitetek feldolgozni?

Figyelt kérdés

En 43 ba talkoztam eloszor ufoval mikor a nemetorszagban egy bunkerben orkodtem 2 nemet ss ezredes es maga a sotet vezer tarsasagaban lattam

szalutaltam es mindenki viszakoszont nagy meglepetesemre

onnan tudom h ufo volt h szerintem ijen leny nem letezik a vilagon most inkabb egy tintahalhoz hasonlitanam aki perfektul tud nemetul

kicsit fura nem

de igaz

aztan meg tobszor lattam oket elmenni de akor az egyszer koszont nekem ,,Guten Tag''-ot ufo

aztan 45 ben ki akartak vegezni par orrel egyutt de 2 en sikerult megszoknunk es e ketto kozul mar csak en vagyok eletben

Aktak szerintem nincsenek rola me titkos vagy megsemmisitetek

es az a remalmom h ez az ufo a sotet ur tarsasagaban viszajon es szornyusegeket muvelnek


2011. jún. 7. 19:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14:30-as barátomXD volt egy tag akit meg fogtak (hozzá teszem maffia nagyapa volt) a házában több mint 10 számító gépet foglaltak le és ő kezelte 70-en évesen.Kétség kívül hihetetlen a történet...de a nácik...hát foglalkoztak rakétatechnikával meg meg....ööö fekete mágiával szóval ne mondja senki nekem h az idíóta agyasaiknak a gyomrából pattan ki az egész mert hülyét kapok még a saját történelmünkben sem vagyunk biztosak mindenkinek minden a lelkiismeretére van bízva...Dr.House szerint meg mindenki hazudik :D 06-07 20:43 voltam.
2011. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy :S
2011. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Az UFO szó amivel a polipszerű német tisztet illetted az "Unidentified Flying Object" azaz Azonosítatlan Repülő Tárgy rövidítése. Egy 90 éves veterán valószínűleg tisztában lenne ezzel az aprócska ténnyel, és nem nevezné az állítólagos űrlényt ufónak. Másrészről azokat az embereket, akik Hitler közvetlen közelében szolgáltak nagyrészt felkutatták és kivégezték, vagy maguk lettek öngyilkosok, mivel nem bírták a tetteik súlyát elviselni. A kamuszöveggel tehát szédíts másokat, nevetséges, hogy ez az oldal ami mások segítésére lenne, tele van idiótákkal meg bunkókkal...
2011. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!