Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nem tudom hogy mit jelenthe...

Ez nem tudom hogy mit jelenthet, segitetek?

Figyelt kérdés
Az éjjel azt álmodtam hogy megyek a blokkok alatt valahova majd a sötétből kibújik egy csávó késsel.Én elkezdek szaladni mire ő is, itt megszakadt az álmom, majd ezután valamilyen előadáson voltunk és kiderült, hogy az a csávó is ott volt és ő egy szervkereskedő és az apám. :S Ekkor megilyedtem és elbújtam a függöny mögé mire a csávó meglátott, itt megint volt egy szakadék mert megint megszakadt az álmom majd akkor ébredek fel mikor az a csávó megerőszakol :((
2010. dec. 14. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
apád megerőszakol? hát az durva
2010. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja de ezt álmodtam és olyan rossz volt lehet hogy a félelmemet irja le?
2010. dec. 14. 09:34
 3/7 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem oda írni hogy oda tartottam annak az embernek a nyakam hogy lássam hogy szeret-e és elkezdte vágni :(( de szó szerint ereztem, hogy vágja:((
2010. dec. 14. 09:41
 4/7 anonim válasza:
jolvan.
2010. dec. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit se jelent. Rémálom.
2010. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki akarod puhatolni mások titkait. Megbírálnak. Baráti körben perpatvar, összeugrasztanak valakivel. De édesapádhoz semmi köze az álmodnak.
2010. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bűnhődsz a rossz helyesírásod miatt..
2010. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!