Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segitetek ezt megfejteni?...

Segitetek ezt megfejteni? Kerlek. Fonotos

Figyelt kérdés

(bocsanat az ekezetert)

sokszor elem fordult hogy egyszercsak ugy ereztem mintha valami megutot volna vagy a fejemet vagy megbokszolt volna es ekkor ez olyan volt mintha elvesztetem volna az onuralmam es hirtelen elkezdedt zsibadni a testreszem olyan volt mintha az energia atjarna es egyszeruen tudtamnal voltam de nem tudtam kinyitani a szemem es a kezemet se tudtam meg mozditani ez sokszor elefordutl velem mi lehet? otlel? es amugy igaz !!!! aki nem hiszi el kerem kimeljen meg a valaszatol koszonom


2010. nov. 21. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Nem tudtam mozgatni se a kezem, se a szemem nem tudtam kinyitni és beszélni se tudtam, de nyugi ez sok emberrel megtörténik. Ilyenkor kitudsz lépni a testedből.
2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam, akkor fordult ilyen elő velem. Ébredés fázisában voltam, de a kezemet, lábamat sem tudtam megmozdítani. Sőt mindent láttam magam körül, de nagy szenvedés árán sikerült csak megszabadúlnom ettől az érzéstől. Már kiabáltam is, hátha meghallja valaki.Ez nyomasztó dolog, de nem találtam rá magyarázatot.
2010. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sejtetem hogy kilehet ilyenkor lepni a testembol de egyszer szinte sikerult azota mind probalom elo hozni azt az alapotot de sehogyse sikerul....megis olyan felelem erzet fog el ( koszonom h komolyan gondoltataok:) )
2010. nov. 21. 16:05
 4/4 A kérdező kommentje:
es mivan akkor ha sikerul ki lepjek a testembol de nem tudok viszameni.....biztos meghalok.ezert felek :-|
2010. nov. 21. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!