Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehet? Segíts megfejteni.

Ez mi lehet? Segíts megfejteni.

Figyelt kérdés

azt álmodtam hogy mindenki itthon volt és a kapunál volt két ember és nagyon néztek és mondtam a páromnak hogy ez van és nem hitt nekem aztán bejöttek az udvarra és nem hittek nekem aztán meg felásták a hátsó udvart és valamit kerestek és megtalálták. aztán szóltam anyuéknak és nem hittek nekem. aztán sírtam és anyáék elhitték és mire kiértek addigra elfutottak . aztán láttam őket álmomba hogy kimennek és nevetnek és náluk volt az amit találtak .

meg az a baj h mikor lemegyek a lépcsőn este vagy nappal és látom azt a két férfit h elmennek előttem


2011. márc. 21. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz ha hallucinálsz :S

am azt jelenti hogy félsz hogy nem hisznek neked

2011. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nem történt olyan eset amikor az életben sem hittek Neked valamivel kapcsolatban?

Vagy netán félsz valamitől és nincs kire számítanod, ezért nincs biztonságérzeted.

Nem árthat ha egy orvossal beszélsz, eléggé megfeküdhette a lelkedet...

2011. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmaidat csak Te fejtheted meg magadnak. Az álmos könyvet nyugodtan kidobhatod, semmire sem jó. Neked kell rájönni, hogy melyik szimbólum mit jelenthet. Hiszen az egyetlen ember aki ismeri a legbelsőbb titkaid, vágyaid, félelmeid, az Te magad vagy.
2011. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!