Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A vallásos embereket miért...

A vallásos embereket miért nem nézik bolondnak?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki azt állítja, kapcsolatba lépett idegen lényekkel, akkor az már automatikusan elmebeteg, viszont ha valaki azt mondja, hogy Isten (esetleg Jézus, vagy Szűz Mária) kapcsolatba lépett vele, akkor az pedig tök jó dolognak számít. Isten létezésére sincs semmi bizonyíték, de arra sincs, hogy nem létezik, az idegenekkel ugyanez a helyzet. Ennyi erővel akkor a pápa is bolond, mert állítólag napi kapcsolatban áll Istennel, tehát olyan valakivel/valamivel aminek a létezése nem bizonyított? Félreértés ne essék, én nem beszéltem még űrlényekkel, viszont itt is van olyan, aki azt állítja, hogy igen. A vallásos embereket ezzel ellentétben nem nézik hülyének, sőt! Tehát ezzel kapcsolatban várnám a véleményeteket.
2011. máj. 11. 11:50
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
Ennyi! Elöbb találkozunk idegenekkel minthogy istennel!...Isten egy Jézus nevű hulla skizofrén agyszüleménye!És az is eléggé hülye aki azt mondja hogy nem létezik Ufo.. már hogyne létezne.. persze majd mi leszünk az egyetlenek a tejút rendszerben mi?...csak gondolkozni kéne =.=
2011. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
pl ufokra van pár "há' két szömömmel láttam" nézőpont és pár videó amit otthon is lehet készíteni...
2011. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!