Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az embereket most 404 érdekli...

Az embereket most 404 érdekli vagy az UFO-k?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdezem de észrevettem hogy ha 404 ír választ egy UFOs kérdésre oda mindig többen írnak és nem is az ufókra koncentrálnának hanem 404 re. Mindig csak neki válaszolnak, mindenki az ő válaszát lesi és persze mindenki tőle kérdez. Mint ha 404 mindenkire manipuláló hatással lenne. Csak én vettem észre vagy kezdek begolyózni? Szkeptikus vagyok nem tagadom és kizárt hogy léteznek idegen lények más bolygókon, szerintem még egy nyamvatt baktérium sincs sehol. Nem tudom miért kell felfújni eszt a témát. Miért nem látyátok be hogy nincsenek földönkívüliek? A kormány soha semmit nem titkol mindig öszintén elmond mindent. Nincs semmiféle állam titok. Ezeket ti találjátok ki. Nyugottan egyetek húst és igyatok vért semmi bajotok nem lesz tőle ne halgassatok 404re én meg is sütöm a vért és megeszem és semmi bajopm látyátok?
2011. márc. 24. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
A sok ostoba birkának követnie kell valakit.
2011. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
38%
Ki a bánat az a 404? Annyit emlegetik.
2011. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
Egy elmebeteg, akit napi 10 percre géphez engednek az ápolói és akkor itt hülyíti a népet.
2011. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam nincs, hogy ki az a 404, de amiket te írtál most, hatalmas marhaság. Buta emberre vall, de még a helyesírással is problémák vannak.
2011. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%

Ezt a srácot viszik el az ufók?

Gyerekek ez nem normális, ami itt megy! Eddig csak röhögtem a sok hülyeségen, de már komolyan kezd rémisztő lenni.

Azt mondja valaki, hogy "kimegy a testéből", hát anyám, meg ne jelenjen már nálam, így hívatlanul.

Hova mennek ki a testükből? Meg minek mennek ki?

404 meg miért társalog ufókkal? Üzennek általa, vagy mit a fene?

Azt is úgy bírom, amikor bebeszélik maguknak a szülők, hogy a gyerekük szellemet lát. Na, így lehet teljesen meghülyíteni valakit.

2011. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
404 egy nagyon okos és KEDVES ember...nem tudtok Ti róla semmit...Nem vagytok tisztában pár dologgal.Ja, és inkább a helyesírást kéne gyakorolnod kedves Kérdező.
2011. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Bőven elég belőle ennyi is:)
2011. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

" 404 egy nagyon okos és KEDVES ember...nem tudtok Ti róla semmit..."


Nos, én tudom róla, hogy:


- Nem tud helyesen írni sem fogalmazni. Kb. mint egy középiskolás aki 2-es nyelvtanból. Persze ezt a sok suta észre sem veszi, hiszen ők maguk sem tudnak...

- Azt hazudja magáról, hogy orvos, holott ennek semmiféle tanúbizonyságát nem tette. Sőt, olyan baromságokat írogat többek között az emberi biológiáról is, hogy teljességgel kizárt, hogy bármi köze lenne az orvos társadalomhoz. Maximum portás egy kórházban.

- Az írásai teljesen összefüggéstelen és logikátlanok. Aki nem 2 hete olvassa az ezotéria rovatot az láthatja, hogy saját magának nem egyszer és nem kétszer, hanem kb. ötvenszer mondd ellent. Nem nekem és nem az igazságnak, hanem a saját állításainak. Ez azért cink...

- Megjegyezném érdekességként, hogy az antiszociális személyiségzavar (másnéven szociopatizmus) minden tipikus tünetét mutatja, úgyhogy ha valakit barátkozni hív én résen lennék. Ez csak jótanács.

2011. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
54%

Én már olvastam 404 írásait, többek közt azt is, amikor jól elbeszélgetett saját magával :D

Valamiért híres lett itt.De azért van valami, ami elgondolkoztató....Sokan hisznek neki, még akkor is, ha hülyeségeket ír.Holott vannak sokan,akik nagyon hasznos tanácsokat adnak, de nincs itt ismert nevük, ezért az ő véleményük háttérbe szorul.

Persze nehogy bárki félreértse ,nem célom 404-et "kritizálni".Ez csak egy észrevétel.

2011. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

404 ,nagyon okos ,mondjuk úgy érti amit csinál, ti meg totál nem tudjátok hogy mi van


az egy dolog hogy minden szót nem tud leírni helyesen - csak úgy megjegyezném ,hogy senki sem tud - tudjátok ,nem a lényegtelen ,haszontalan dolgokba kell jónak lenni ami nem hoz semmi hasznom ,hanem amiben örömödet leled ,amitől több lehel


ha szkeptikus vagy akkor az is maradsz ,ezen mi nem fogunk tudni változtatni ,kissé szűk marad a látóköröd ha mindenhez így fogsz hozzá állni ,de az a te bajod!

2011. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!