Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az embereket most 404 érdekli...

Az embereket most 404 érdekli vagy az UFO-k?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdezem de észrevettem hogy ha 404 ír választ egy UFOs kérdésre oda mindig többen írnak és nem is az ufókra koncentrálnának hanem 404 re. Mindig csak neki válaszolnak, mindenki az ő válaszát lesi és persze mindenki tőle kérdez. Mint ha 404 mindenkire manipuláló hatással lenne. Csak én vettem észre vagy kezdek begolyózni? Szkeptikus vagyok nem tagadom és kizárt hogy léteznek idegen lények más bolygókon, szerintem még egy nyamvatt baktérium sincs sehol. Nem tudom miért kell felfújni eszt a témát. Miért nem látyátok be hogy nincsenek földönkívüliek? A kormány soha semmit nem titkol mindig öszintén elmond mindent. Nincs semmiféle állam titok. Ezeket ti találjátok ki. Nyugottan egyetek húst és igyatok vért semmi bajotok nem lesz tőle ne halgassatok 404re én meg is sütöm a vért és megeszem és semmi bajopm látyátok?
2011. márc. 24. 14:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
12%
Hagyjuk már ezt a 404 hülyeséget, szerintem ő maga sem hiszi el amiket mond, és ő maga is órákig nevet azokon akik bedőlnek neki, de igaza is van akikből hülyét lehet csinálni és megvezetni őket orruknál fogva, akkor azok meg is érdemlik. ÜDV: IFJÚSÁTÁN
2011. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
12%
404 azért lát ufót mert LSD zik ami köztudottan halucinogén. Am meg egy értelmi fogyatékos.
2011. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Üdv. mindeninek! :)


Első: Kérdező amiket most fogok neked írni azt nem sértegetésből vagy okoskodásból fogom neked szánni ez pusztán csak egy vélemény lesz semmi több. :)


"Szkeptikus vagyok nem tagadom és kizárt hogy léteznek idegen lények más bolygókon, szerintem még egy nyamvadt baktérium sincs sehol. Nem tudom miért kell felfújni eszt a témát." Ez most elég öntelt egy kifejezés amit leírtál mért gondolod hogy egyedül vagyunk? A miénken kívül még számos bolygó és naprendszer van szerteszét az egész galaxisban ahol szintúgy létrejöhetett a miénkhez hasonló életforma talán később vagy hamarabb alakulhatott ki az ő evolúciójuk mindez nem számít mert vannak és csak az a fő. Nem az kizárt hogy létezzenek hanem az hogy ne létezzenek, a Földön az életet minek köszönhetjük és ami nélkül nem is tudna létezni? a H2O-nak legismertebb nevén a víznek már a Marson is felfedezték a H2O-t jobban mond a nyomát a bolygó felszínét kutató Phoenix szondának sikerült tapasztalati úton megerősítenie a víz marsi jelenlétét. Csak valamiért kiszáradt talán mert a bolygónak nem volt olyan hőingadozásai mint a miénkének ezért nem tudott megmaradni rajta a H2O, de ha a Marson is volt víz akkor lehet máshol is ahol nem tűnt el és ahol van víz ott van élet is. Ami a baktériumokat illeti már azt is megtudtok hogy a legkíméletlenebb helyeken is fen tudnak maradni és osztódni elég szívós kis lények tudnak lenni ha fogalmazhatunk így. Ha azt jelented ki hogy a miénken kívül nem létezik más idegen életforma az olyan mint ha azt mondanád hogy nincsenek medvék vagy bármilyen más élőlény a Földön hogy csak az ember van és semmi más rajta kívül a bolygón. Az emberek többsége nem attól fél hogy vannak idegenlények akik egyszer majd ide látogatnak mi hozzánk hanem attól hogy nincsenek és egyedül vagyunk az egész Univerzumban elég magányosak lennénk mint egyedüli intelligens civilizált élőlény. Nem gondolod? A lehetőségek tárháza mindig nyitva áll előttünk még akkor is ha nem hiszünk valamiben.

Második: Én nem gondolom azt hogy ez a 404 nevű személy csak azért írogatna ilyen állításokat mert ő ebben lelné örömét vagy mert félre akarná vezetni az embereket csak sokat tud az ilyen "UFÓS" dolgokról lehet hogy ez a hobbija ki tudja nem ismerjük őt a való életben csak amiket le szokott írni ezen az oldalon az alapján tudjuk őt megítélni hogy milyen lehet ő valójában, feltételezéseket mondtok vagy ami a legrosszabb kijelentetek róla olyan dolgokat amikben nem is vagytok biztosak meg ami lehet hogy nem is igaz. Lehet hogy egyes emberek számára fura, érthetetlen, hülyeség vagy nevetséges válaszai vannak de attól még nem kéne valakit akit nem is ismerünk, pusztán mert nem értünk vele egyet elítélni. Senki sem tökéletes mindenkit ki lehetne cikizni a hibáiért amiről talán ő nem is tehet, csak önmagát adja. Köszönöm hogy elolvastátok a kommentem remélem senkiből sem hoztam ki semmit. :)

2011. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 M@x ***** válasza:
87%

Jól mondtad Szero!

Különben is. Az ember miért írna ilyen dolgokat amikor ennyire sokan kigúnyolják és még sorolhatnám. Vagy miért írna olyan hosszú válaszokat? Azért gürizne ennyit, hogy szidják? Nem hinném.

2011. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Klipi ***** válasza:
93%

"Szkeptikus vagyok nem tagadom és kizárt hogy léteznek idegen lények más bolygókon, szerintem még egy nyamvatt baktérium sincs sehol. Nem tudom miért kell felfújni eszt a témát."

Ez nagyon ostoba bejelentés volt. Bocs. ...


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1544..

2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Maxnak és Szeronak teljesen igaza van!
2011. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Klipi ***** válasza:
92%

"Miért nem látyátok be hogy nincsenek földönkívüliek?"


Mert tudjuk,hogy vannak.

2011. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 404 is egy az idegenek ide telepűlt csoportja közűl, akik azért jöttek ide, hogy felkészítsék az embereket a 2012-es felemelkedésre.
2011. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is észrevettem hogy nem emberi lény. Teljesen másképp viselkedik mint egy ember. Például nem lehet felidegesíteni. akár hogy akartam nem tudtam. Ez nem normális egy embernél. Ez nem tudom milyen lény de nem ember az hét szentség!
2011. márc. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

pár írása után megállapítottad hogy nem is ember?


hát, remélem hogy 2012-ben kipusztul a bolygó, mert ha egy átlag embernek ennyi esze van, akkor amúgy sem vezet sehová a létünk.

2011. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!