Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az embereket most 404 érdekli...

Az embereket most 404 érdekli vagy az UFO-k?

Figyelt kérdés
Nem irigységből kérdezem de észrevettem hogy ha 404 ír választ egy UFOs kérdésre oda mindig többen írnak és nem is az ufókra koncentrálnának hanem 404 re. Mindig csak neki válaszolnak, mindenki az ő válaszát lesi és persze mindenki tőle kérdez. Mint ha 404 mindenkire manipuláló hatással lenne. Csak én vettem észre vagy kezdek begolyózni? Szkeptikus vagyok nem tagadom és kizárt hogy léteznek idegen lények más bolygókon, szerintem még egy nyamvatt baktérium sincs sehol. Nem tudom miért kell felfújni eszt a témát. Miért nem látyátok be hogy nincsenek földönkívüliek? A kormány soha semmit nem titkol mindig öszintén elmond mindent. Nincs semmiféle állam titok. Ezeket ti találjátok ki. Nyugottan egyetek húst és igyatok vért semmi bajotok nem lesz tőle ne halgassatok 404re én meg is sütöm a vért és megeszem és semmi bajopm látyátok?
2011. márc. 24. 14:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én 404 fanatikus vagyok!
2011. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

11:00-hez szólnék.


Azért nem lehet felidegesíteni mert nyugodt természetű és mindig higgadtan gondolkodik, nem lehet egykönnyen kihozni a sodrából főleg nem értelmetlen sértegetésekkel vagy lenézésekkel, ettől még mért ne lenne emberi lény? Ez mért olyan baj? Te jobban örülnél annak hogy ha mindig káromkodna és leszólna másokat pusztán csak azért mert nem ért valakivel egyet vagy mert csak nem tetszik neki egy válasz? Akkor én se lennék emberi lény? Mert hogy engem se lehet soha semmivel se felhúzni.

2011. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
404 egy ide regisztrált tag és egy kriariax nevű űrlény fajhoz tartozik.
2011. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

persze, már filmet is készítettek róla.

itt az előzetes:

http://www.youtube.com/watch?v=JNfYvMxaGpY

2011. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
404:Valami pszchiátriai beteg lehet de nem tudom.
2011. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!