Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓK miért rabolnak el...

Az UFÓK miért rabolnak el végleg embereket?

Figyelt kérdés

Mindenki hallott már elrablásról, amikor az űrhajóban megvizsgálásra kerül az egyed, majd egy beültetés után az implantátummal együtt visszahozzák a földre.


Azonban sok eset van, amikor már elsőre elviszik az embert és vissza sem hozzák. Miért van ez ? Mit csinálnak vele ? Mi lesz az emberrel ? Időnként visszatérmég ?


2011. aug. 27. 01:55
1 2 3
 1/22 reptoid tudós 2 ***** válasza:
94%

Egyszer engem is elvittek egy időre.

Rengeteget tanultak tőlem, aztán visszahoztak.

2011. aug. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
59%

jah meg a gumicukor emberkét is látta mindenki a shrekben,meg a mikulást is stb

Ne foglalkozz ilyen fas*ságokkal mert elmúlik az életed.

2011. aug. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

"Azonban sok eset van, amikor már elsőre elviszik az embert és vissza sem hozzák. "

Gondolom, ezek az emberek a Csepelen meggyilkoltak. Most meg az ufókra fogják. Írjál a rendőrségnek egy e-mailt, a feltételezésedről.

2011. aug. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Engem még nem vittek el, de szerintem az UFO - k csak tanulmányozzák őket, majd visszahozzák. Szerintem semmi rossz szándékuk nincs velünk.
2011. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%

UFO-k nincsenek bebizonyitva h valóban léteznek!

HISZEM, HA LÁTOM!!

2011. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Visszahozzák, csak utána elássák a csepeli erdőben.
2011. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Kedves kérdező!

1.: UFO= Beazonosíthatatlan repülő TÁRGY!!! És úgy gondolom, hogy egy tárgy nem tud elrabolni!

2.: Ha te a földönkívüli értelmes lényekre gondoltál, akkor szerintem senkit nem rabolnak el örökre, hanem megölik őket.

2011. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Won ***** válasza:
76%

Akit nem hoznak vissza, az biztos megtetszik nekik...

Amúgy olyat én nem ismertem/hallottam, akit ne hoztak volna vissza.

2011. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mert vizsgálják, hogy a fajunk milyen fejlettségű, hol tart az evolúciónk, és körülbelül mikor érünk meg arra, hogy megmentsék a spirituálisan fejlett embereket.

Alapvetően ezt nem szabad úgy tekinteni, hogy gonosz módon elrabolnak minket és jájj, de agresszívak.

Nem egyedek hasznát, hanem a közösségét, a világ harmóniájának igényeit nézik.

2011. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

gondolom elviszik őket valami rezervátum szerűségbe

ezt abból következtettem hogy vegyük az embert és a nagymacskákat az ember elviszi őket megvizsgálja és rak egy nyomkövetőt de egyes egyedeket elvisz állatkertben ahol a természetes élőhelyéhez hasonló helyen élhet.

2011. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!