Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓK miért rabolnak el...

Az UFÓK miért rabolnak el végleg embereket?

Figyelt kérdés

Mindenki hallott már elrablásról, amikor az űrhajóban megvizsgálásra kerül az egyed, majd egy beültetés után az implantátummal együtt visszahozzák a földre.


Azonban sok eset van, amikor már elsőre elviszik az embert és vissza sem hozzák. Miért van ez ? Mit csinálnak vele ? Mi lesz az emberrel ? Időnként visszatérmég ?


2011. aug. 27. 01:55
1 2 3
 11/22 Bitil ***** válasza:
en ugy hallottam hogy ha valakit elrabolnak megvizsgaljak aztan kitorlik az emlekezetet,igy az hulyeseg hogy valaki mondja hogy ot elraboldat a foldonkivuliek.
2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Bitil ***** válasza:
en ugy hallottam hogy ha valakit elrabolnak megvizsgaljak aztan kitorlik az emlekezetet,igy az hulyeseg hogy valaki mondja hogy ot elraboltak a foldonkivuliek.
2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Bitil ***** válasza:
nem?
2011. aug. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy akiket elviszenk azoknak a géánjét megcsinálják hogy ne öregedjenek meg és találkoztak olyan emberekkel akik a második világháborúban eltúntek a Bermuda háromszögben és a 80-as években visszatértek látogatóba a földre és ugyanolyan fiatalok voltak. 404 is azt mondta hogy Hitler 10 évesre fiatalítva szadizik valakiket egy bolygón mint uralkodó.
2011. aug. 28. 16:35
 15/22 anonim válasza:
100%
xddddddd
2011. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
CSAK! perverzek és emberszekszre vágynak
2011. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Engem minden nap elrabolnak, aztán vissza is hoznak. Nagyon tisztességesek, és jó szagúak.
2011. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
há én még arról se hallottam hogy elviszik őket.engem aztán el nem visznek pofán csapom aztán kétszer is meggondolja hogy kit ébreszt fel éjszaka alvás közbe.xD
2011. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szerintem ezt inkább tőlük kéne megkérdezned.
2011. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak vele?Mi lesz az emberrel? Hát tudod,ha nem hozzák vissza,akkor ezt ember nincs aki meg tudná válaszolni.Mert ugye nem hozták vissza.Szóval ki tudja.Erről is csak találgatások folynak.Vagy meghalnak,vagy tényleg bezárják azokat az embereket valahova,vagy ki tudja.Mondjuk ha magunkból indulunk ki,mért ne lehetnének a szándékaik ezzel az elrablásos dologgal kapcsolatban gonoszak?!Hát nézzük csak az embert.Kísérletezünk ha kozmetikumokat állítunk elő,pl nyulakon.A még ki nem fejlesztett szemfestéket a nyulak szemébe csepegtetik és figyelik a reakciókat.Ez humánus módszer?Meg gyógyszerkísérletek meg stb.Ők mért ne kísérletezhetnének csupán azért,hogy megtudják,mi hogy működünk.Vagy lehet,hogy keresztezik a 2 fajt,vagy valami harmadik fajjal minket.De ezer meg ezer találgatás születhet még erről, a valódi választ úgysem kapjuk meg!Én azt gondolom,akkor sem pozitív dolog az,hogy valakit akarata ellenére elrabolnak.Amúgy meg attól függ kinek mennyire fejlett a tudatalattija,hogy ki tudnak-e minden emléket törölni vagy nem.Valakinél csak részleges a "törlés" és hipnózisban mindenre emlékszik.De valakit annyira megráznak tudatalatt ezek az események,hogy képtelen emlékezni még hipnózisban is.Szóval örök rejtély marad ez is.
2011. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!