Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A vallásos embereket miért...

A vallásos embereket miért nem nézik bolondnak?

Figyelt kérdés
Szóval ha valaki azt állítja, kapcsolatba lépett idegen lényekkel, akkor az már automatikusan elmebeteg, viszont ha valaki azt mondja, hogy Isten (esetleg Jézus, vagy Szűz Mária) kapcsolatba lépett vele, akkor az pedig tök jó dolognak számít. Isten létezésére sincs semmi bizonyíték, de arra sincs, hogy nem létezik, az idegenekkel ugyanez a helyzet. Ennyi erővel akkor a pápa is bolond, mert állítólag napi kapcsolatban áll Istennel, tehát olyan valakivel/valamivel aminek a létezése nem bizonyított? Félreértés ne essék, én nem beszéltem még űrlényekkel, viszont itt is van olyan, aki azt állítja, hogy igen. A vallásos embereket ezzel ellentétben nem nézik hülyének, sőt! Tehát ezzel kapcsolatban várnám a véleményeteket.
2011. máj. 11. 11:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
De őket is hülyének nézzük :)
2011. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest a Vatikánnak elég jól megy, köztiszteletben álló emberek vannak ott, a pápa pedig körülbelül szent embernek számít...
2011. máj. 11. 11:56
 3/32 anonim válasza:
49%
Te bolond vagy :-D
2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
92%
Nézd, mivel én nem vagyok vallásos, pontosan ugyanaz a véleményem arról, aki azt állítja, hogy isten kapcsolatba lépett vele, mint arról aki azt állitja, hogy ő kapcsolatba lépett az idegenekkel. Csak egyszerűen nem hangoztatom a nekik véleménymet, mert nem akarom őket megbántani. Mármint egyiket sem, mindenki abban hisz amiben akar, nem gázolok bele a lelkivilágukba, de nekem teljesen egyformák.
2011. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%

Tudod, a vallásosemberek,de még a pápa sem állítja, hogy napi kapcsolatban van Istennel.

Pont ez a ti problémátok. Félinformációkkal, mindenféle tudás, alap, ellenőrzés nélkül irogattok mindent és elhisztek mindent. Ezért néznek bolondnak.

2011. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert a vallás elfogadott dolog. Ha valaki Istennel beszélget azt még a vallásosok el is fogadják mert most is vannak próféták pl a mormon egyházban akik beszélgetnek Istennel és telepatikusan! Nem nézik őket őrültnek. De ha ugyan ezt tennék egy idegen lénnyel akkor már dilisnek bélyegzik meg. Ez meg van parancsolva az embereknek hogy kiket nézzenek hülyének és kiket ne.
2011. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

11:57 Fantasztikus indok volt, gratulálok!


11:59 Ne a részleteken akadj le, te sem a kérdés lényegére válaszoltál! Mindent elhiszünk? A vallásos emberek nem hisznek el mindent, ami a vallásukkal kapcsolatos?


Többieknek köszönöm, hogy a kérdésem lényegére válaszoltak.

2011. máj. 11. 12:05
 8/32 anonim ***** válasza:
Maga a pápa mondta hogy biztos abban hogy léteznek földönkívüliek, de az embernek meg van tiltva hogy felvegyük velük a kapcsolatot. Ezért vagyunk tőlük olyan messze téve.
2011. máj. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Ebbe benne van a válasz nézd végig mind a 2 részt!

http://www.youtube.com/watch?v=PmTl5GknKTY

http://www.youtube.com/watch?v=9ku1Z5qqbF0

2011. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos az elsővel kell hogy egyetértsek :DDD
2011. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!