Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem tisztelik mások...

Miért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok az UFO hívőkre!

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tiszteletbe tartani ha valaki hisz valamibe? Mért kell mocskolódni? Mi élvezet van ebbe egyeseknek? Ha én elfogadom azt hogy más nem hisz benne akkor elvárom hogy ő is elfogadja hogy én hiszek és ne nevezzen azért analfabétának meg dilisnek mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek! 26/L
2011. máj. 11. 00:16
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
ha léteznek is idegen lények, miből gondoljátok hogy fejlettebbek nálunk?
2011. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

Mert az ember nem racionális, ahogy a kérdésed sem lehet az, mert hitről van benne szó.


Én is simán elhiszem, hogy lehet élet máshol az univerzumban, de hogy az elrepüljön ide és azonosítatlan repülő csészealjjá változzon, na azt már erősen kétlem, abban nem hiszek.


Továbbá én speciel elfogadom, hogy vannak hülyék és örülök is nekik, de csak egy határig:)

2011. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
Mert vnnak egyes emberek akik azt hiszik csak nekik lehet igazuk( én is már megkaptam párszor mert én is hiszek bennük)
2011. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Azért mert még gyerekek. Hagyd rájuk.
2011. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmilyen indok ami azt bizonyítaná hogy nem léteznek idegenek. Sok tudós köztük Sephen Howking sem zárja ki az idegen lények létezését és kutatja is a megoldásokat. Sőt még maga a pápa is üdvözletét küldte az egyik UFO magazinnak, szóval még a pápa sem zárkózik el attól hogy létezik földönkívüli világ. A SETI-t sem indították volna el nemzetközi tudományos szinten ha hülyeség lenne. Aki kizárja az idegen lények létezésének lehetőségét az őrült, mivel nincs semmi érv ami kizárná azt.
2011. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

A cáfolások és a kétkedések egy vitához tartoznak és mivel elég nyílt vita van amibe bárki beszállhat, sajnos akadnak mocskolódók is bőven.

Ez utóbbit én se tartom a legjobbnak, mert miért olvassa az ezotéria topicot az akit nem érdekel. ÉS egy két kérdés tényleg nem nekik van címezve. DE! Tény, hogy van aki minden előismeret nélkül, egy Dörmögő Dömötör slendrián átlapozgatása után, úgy érzi; ő akkora csillagászati és fizikai tudás birtokosa lett, hogy joggal okítja ki az amúgy jó szándékú, de magasabban képzett válaszolókat is. Előszeretettel dobálózik hárombetűs rövidítésekkel, mint a "sátán földi képviselőivel" és kitartóan érvel egy gyenge science fiction író hatodrangú művével mint megdönthetetlen tudományos bizonyítékkal.


Én hiszem, hogy kötelessége annak aki átlátja ezeket a ködös és logikátlan történeteket, hogy értelmesen a logikus útra terelje a beszélgetést. Ezzel elejét vegye egy, az emberi butaságot és hiszékenységet kihasználó emberek ostobaságának. Fontos mert nem egy szekta alapul hasonló "hittételeken", melyekben aztán kiforgatnak a vagyonodból, rabszolgát csinálnak belőled, esetleg ne adj isten rávesznek, hogy önkézzel oltsd ki magad vagy embertársad életét, vagy csak simán fordíts hátat a közösségednek és az ésszerűségnek.

Mert való igaz több ezer oldalt megtanulni és megérteni évek alatt, jóval keményebb munka mint átlapozni egy párszáz oldalas irományt egy esős nyári délután. De attól még előbbinek van nagyobb szava bárhogy is akarjuk forgatni.


Én sem vagyok a híve azoknak a kommentelőknek akik csak mocskolódni tudnak, de a 20. "ugyanaz az ostobaság" téma indítónak néha én is beírnék olyanokat (bár én pl. nem teszem). Már az első is hülyeség tömkelege volt, de nem tud leakadni róla. Ez nem hit kérdése.


És a tisztelet? Te tudnál egy olyan ember tisztelni a "hitéért", aki azt állítja a föld banán alakú, mert így látta egy szakácskönyvben?

2011. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Azért mert valaki szentül hiszi hogy nincsenek, és ha csak ufók lennének körülöttünk még mindig lennének olyan emberek akik nem hinnének bennük.

Ez van, különbözünk.

2011. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Földön kívüli élet: nagy valószínűséggel van.

Intelligens élet: még az is.

Vannak repülő csészealjak és régóta látogatnak bennünket, csak a kormány eltitkolja: nem annyira valószínű.

UFO-hívő szerint már megvan a kapcsolat. A nem UFO-hívő szerint pedig nem az van, hogy nincsenek, hanem, hogy nincs meg a kapcsolat.

2011. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

ha nem ismersz fel 1 repülő tárgyat, az UFO.

tehát UFO-k léteznek, ezt senki sem tagadhatja!


az már más ha 1 csészealj alakú UFO-ban földönkívüli lények vannak és minket figyelnek.ebben már kevesebben hisznek.


nem tudom kire/kikre gondolsz de én nem vettem észre semmi sértő dolgot.

jogunk van kinyilvánítani a véleményünket!

ha ez nem tetszik akkor a lefele mutató ujjal jelezheted azt!

ha hozzáfűznél valamit egy hozzászóláshoz akkor írj új kérdést!NE offolj össze mindent!


nem hiszem hogy önzőség és hülyeség ha nem hiszel ebben(amúgy ez nem mocskolódás?).

majdnem minden ember hiszi hogy valahol élnek rajtunk kívül mások.én is!

de azt már nem hogy idejönnek és mit tudom én, kinyírnak, leigáznak, felszabadítanak stb...

2011. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Torpetipi válasza:
Mert az emberek természete ilyen, hogy azt akarja, hogy mindenki olyan legyen, mint ő. De ez még nem is olyan rossz, mint a többi állaté.
2011. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!