Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem tisztelik mások...

Miért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok az UFO hívőkre!

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tiszteletbe tartani ha valaki hisz valamibe? Mért kell mocskolódni? Mi élvezet van ebbe egyeseknek? Ha én elfogadom azt hogy más nem hisz benne akkor elvárom hogy ő is elfogadja hogy én hiszek és ne nevezzen azért analfabétának meg dilisnek mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek! 26/L
2011. máj. 11. 00:16
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%

Azt se tudod miről beszélsz.

Az UFO nem egyenlőegy másik létformával a világegyetemben. Az UFO mindössze egy azonosítatlan repülőtárgy itt a földön.Ezt jelenti.

A legtöbb ember elfogadja,hogy minden bizonnyal van más értelmes élet az univerzumban,mi csak azon röhögünk,anilyen hülyeségeket itt összehordtok.

Némi fizikai, csillagászati ismeretet nem ártana beszerezni ha már érdekel ez a téma. És nem kéne minden hülyeséget elhinni.

2011. máj. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
65%

Én is úgy gondolom, hogy valahol lehet még akár intelligens életforma is. De ez az UFO hívő szöveg, amikbe itt néha beleolvasok...!! O.o Pedig általában csak a kérdés "címén" futok át, de már az is durva.


"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

Albert Einstein

2011. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Jól forgassátok ki a szavaim! "mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek!" itt pl. idegen lényeket mondtam nem ufót.


De legyen nektek karácsony. Felteszem másképp a kérdést bár mindenki tudja miről van szó:

Mért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok a földönkívüli hívőkre!

2011. máj. 11. 00:33
 4/50 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:28


Einstent jó hogy felhoztad példának! Mert ő rossz tanuló volt és azt hitték elmebeteg és még elzavarták az iskolából is mer hülye elméleteket szőtt ami amúgy nem hülyeség volt hanem ami szerinte a helyes képlet. Szóval hülyének nézték kiröhögték. Ma meg az ő képleteit kell magolni az egyetemen. Ebből is látni hogy az értelmes embert őrültnek nézik és később rájönnek hogy mégse olyan őrült...

Apám a diliházba dolgozik és van ott egy elmebeteg aki bármilyen hosszú számjegyet összead szoroz és kivon fejbe számológép nélkül. És elmebeteg hivatalosan! De az agya olyan mégis mint egy számológép! Úgy számol hogy egy átlagos ember azt csak számológéppel tudná! Érdekes dolgok ezek. Érdemes lenne komolyan venni elgondolkodni hogy most ezek az okos elmebetegek őrültek, vagy csak mi nézzük őket annak mert nem úgy gondolkodnak mint mi, közbe azért nem értjük meg őket mert ők okosabbak és mi vagyunk a betegek.

2011. máj. 11. 00:50
 5/50 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező ez egy nagyon jó kérdés,és szerintem ne idegesitsd magad másokon,neked nem feladatod elhitetni velük dolgokat,hamarosan ugyis eljön az idejük.Addig is türelmet kívánok!
2011. máj. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Most te tulajdonképp mi a f*szra vagy kíváncsi?

Mert szerintem azt senki nem kérdőjelezi meg hogy a több milliárd galaxis több milliárd naprendszerének több milliárd bolygója közül ne lenne még egy ahol lenne intelligens élet.

2011. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Én arra vagyok kíváncsi ami a kérdés. Hogy mért kell bemocskolni ezt a csodálatos témát. Hogy mért nem lehet tiszteletbe tartani hogy más ebbe hisz. Ez a kérdés.
2011. máj. 11. 01:02
 8/50 anonim ***** válasza:

Jó csak én azért nem értem mert a számok tükrében azt szinte 99,99%-ra kijelenthetjük hogy van földönkívüli élet.


De vannak itt olyan elmeroggyantak akik a földi életet is összekapcsolják mindenféle ufós f*szsággal.Te most az utóbbira gondolsz akkor vagy az előbbire?

2011. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a hit szót mocskolod be. Jó, én ateista vagyok, de a vallásos hit az jócskán túlmutat azon a kérdésen, amit ideráncigálsz.

Ha jobban megnézed , sosem azon megy a flame war, hogy van-e más intelligens élet az univerzumban, hanem hogy leszállt-e Ufó Roswellben, meg, hogy Obama gyíklény-e vagy sem. Ha ezeket a vallásos hittel egyenértékű tiszteletre méltó állításoknak tartod, akkor széttárom a kezeimet.

2011. máj. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Én egyikre se amiket felsoroltál. Én negyedszerre írom hogy azokat nem értem akik nem hisznek benne és lehülyézik azokat akik hisznek. Én nem akarok senkivel elhitetni semmit mert nekem 8 hogy ki mibe hisz. Én hiszek a földönkívüliekbe de más mit hisz el az nem érdekel csak ne mocskolódjanak itt. Most már megyek aludni reggel korán kelek.
2011. máj. 11. 01:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!