Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent ha egy személyre...

Mit jelent ha egy személyre gondolok akkor rendszeresen az ikerláng lapot húzom ki az angyalkártyáknál?

Figyelt kérdés

Van angyali kártyás paklim. Volt párommal már féléve szakítottunk, nyáron elég sokszor kérem tanácsot vele kapcsolatban az angyali kártyákkal, és szinte állandóan kihúztam nála az iker láng lapot. Már túltettem magam, bár nagyon megbántott, de a kapcsolat teljesen megszakadt köztünk. Sokáig nagyon fura érzésem volt hogy nekünk együtt kéne lennünk, már a találkozásunk is egy hatalmas véletlen volt, ráadásul kétszer futottunk egymásba totál véletlenül Budapesten először csak beszélgettünk, aztán második után lett randi majd kapcsolat belőle.

Neki azóta új kapcsolata van, engem meg már nem érdekel, élem az életem. csak néha mint például most jut eszembe ez a fura érzés. Jelenthet valamit az ikerláng lap rendszeres kihúzása? A poénkodást most hagyjuk, csak olyan írjon aki tényleg foglalkozik ezotériával.


2011. okt. 29. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ikerláng a lelki társat jelenti. Szerintem innentől kezdve teljesen egyértelmű. :)
2011. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha 1000 húzásból 1000szer bejön akkor igazad van, ha viszont nem akkor csak bemeséled magadnak, mert szeretnéd ha így lenne
2011. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom és nem is szeretnék semmi bemesélni magamnak.

Nem úgy volt hogy mindig az jött ki, mert többféle kérdést is megfogalmaztam magamban vele kapcsolatban amikor kérdeztem. De amikor arra kérdeztem rá, hogy kettőnk között milyen kapcsolat van, nagyon sokszor 10/7 legalább ezt a kártyám húztam a pakliból. Arra lennék kíváncsi hogy mit jelenthet ez, ha tényleg a lelki társam, milyen hatással lehet az életünkre hogy külön utakon vagyunk, vagy lehet hogy ez így volt elrendelve hogy nem lehetünk együtt? Ilyesmikre lennék kíváncsi ha valaki érti ezt. Alapvetően mi a lelkitárs? mélyebb értelemben.. miért foglalkoztat ez engem úgy, hogy alapból rövid kapcsolat volt, érzelmileg teljesen elengedtem, tudom hogy párja van, gondolom ő már nem is gondol rám egyáltalán. De valahogy mégis eszembe jut, és fura érzésem van a dologgal kapcsolatban.

2011. okt. 29. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hacsak nem tudod, hogy melyik lap az és szándékosan húzod ki, mondjuk felismered a lapot hátúlról is:-) Akkor azt jelenti,hogy sokat gondolsz rá.

Egyébként véletlen.

2011. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem húztam ki szándékosan, és már hónapokkal ezelőtti történetekről beszélünk. Nem is húztam vele kapcsolatban nyár óta semmit, de néha rám jön ez az értés, elég fura dolog. Legutóbb mikor például eszembe jutott, aznap az egyik legjobb barátjába futottam a városban egy teljes random helyen, ahol nem szokott se ő se én rendszerint megfordulni.. érdekesek ezek a dolgok, korábban volt olyan is hogy rá gondoltam, hogy beszélnünk kéne egy perccel később sms jött tőle.
2011. okt. 30. 12:27
 6/9 PearJuice ***** válasza:
véletlen, semmi több, ne higgy ilyen blődségekben.
2011. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy az igazi ikerlángukkal még itt a földön nem találkozhatunk, majd csak a végső egyesülésnél. (Elisabeth Clare Prophet: Társlelkek és Ikerlángok))Át kell mennünk újabb és újabb életeken, fejlődni, csiszolódni, tisztulni kell még addig sokat. Lehet, hogy gyakran egymás közelébe kerülünk, akár más minőségekben is, szülő- gyerek, szomszédok, vagy bármilyen kapcsolatba, és távol is kerülhetünk egymástól. Ha hiszel a kártyában, Istenben is hinned kell, hogy a legjobb pillanatban, és a legmegfelelőbb módon odahozza Neked, ha eljön az ideje.
2011. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ utolsó! Hinni kell
2011. okt. 31. 19:53
 9/9 anonim válasza:
Véletlenek nincsenek.
2015. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!