Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem tisztelik mások...

Miért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok az UFO hívőkre!

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tiszteletbe tartani ha valaki hisz valamibe? Mért kell mocskolódni? Mi élvezet van ebbe egyeseknek? Ha én elfogadom azt hogy más nem hisz benne akkor elvárom hogy ő is elfogadja hogy én hiszek és ne nevezzen azért analfabétának meg dilisnek mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek! 26/L
2011. máj. 11. 00:16
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Mért egy vallást bárki megalapíthat. Csak engedély és pénz kell hozzá kifizetni az illetéket. Ha akarnám jövőhéten megalapíthatnám a a földönkívüliek követei vallást, és akkor már vallás lenne.
2011. máj. 11. 01:20
 12/50 anonim ***** válasza:

Akkor alapítsd.

A válasz meg annyi, hogy semminek, semmilyen véleménynek nem jár a tisztelet. Legalábbis az a tisztelet, hogy nem szabad kritizálni. Akár hiszed, akár tudod, azzal tisztellek meg, hogy rákérdezek, hogy kétségbe vonom, olykor akár fésületlenül is.

Ez a "minket tessék békén hagyni" sosem egy jó hozzáállás.

2011. máj. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 404 ***** válasza:
86%
Csak a becsmérlő ember tiszteletlen mert nincs kultúrája. Akinek pedig van kultúrája az tiszteletreméltó. Aki azt is megbecsüli aki őt nem tiszteli, az nyitott mindenre. Aki nyitott mindenre, az bölcs lesz mert megtalálja a helyes utat.
2011. máj. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%

Én is az előző válaszolókhoz csatlakozok.


Nem azzal van a baj hogy az ember hisz benne, és is hiszem hogy rajtunk kívül valahol van biztos intelligens létforma.


De amikor olyan kérdések vannak hogy:


Elraboltak az ufo-k? Ma reggel amikor ébredtem fájt a nyakam, szerintem az UFO-k elraboltak és turkáltak bennem, szerintetek?


Az egyik osztálytársam szerintem földönkívüli, olyan magának való, nagyon okos, és mintha nem is ember lenne, szerintetek?


Meg még van kismillió ilyen hülyeség amitől annyira elkap a röhögőgörcs hogy beesek az asztal alá.


Azon se csodálkoznék ha jövő héten az lenne a kérdés hogy:


Fáj a fenekem, nem tudok ráülni és viszket, lehetséges hogy az UFO-k beraktak oda valamit?


és egyes emberek *khömnégyszáznégykhöm* még osztanák neki az észt hogy tuti este elrabolták az UFO-k és egy lokátorállomást beleültettek az alfelébe...


Tehát még egyszer: Nem azzal van a gond hogy valaki hisz a földönkívüli lények létezésében, esetleg látott olyan dolgot amit annak tulajdonít, hanem azzal hogy egy-két ember értelmi szintje a tölgyfát sem közelíti meg és mindenféle elméleteken gondolkodik ahelyett hogy elmenne kapálni. Lehet többre vinné.

2011. máj. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Ez a földönkívüli élet dolog miért számítana hitnek vagy vallásnak? Magam is úgy vélekedem, hogy lényegesen nagyobb az esély arra, hogy a bolygónkon kívül is van élet, mint arra, hogy nincs. Egyidejűleg létezhet a miénkhez hasonló és a miénktől lényegesen eltérő életforma, egyidőben lehetnek fejlettebb és fejletlenebb létek is.

Én is hiszek abban, hogy lehet.

Itt az ezo rovatban azok az egy számjeggyel írt korú vagy max tízévforma tacskók járatták le a témát azzal, hogy elkezdtek krixkraxozni, meg reptoid inváziókról hadoválni illetve úgy beállítani egy sor valószínűtlen kitalációt, mintha azok kőbe vésett igazságok lennének. Elkezdődött egymás győzködése és általában a legnagyobb ostobaságok hívei a legfanatikusabbak is egyben.

Ez a földönkívüli élet téma egy nagyon érdekes, különleges témakör, de nagyon sokat ártott neki az, hogy sok kisgyerek az agyalgásait tudományosan megalapozott tényként írogatta be.

2011. máj. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

A probléma,hogy a kedves kérdező nem érti meg a válaszokat.

Kedves kérdező.

1.Az emberek 99,9 százaléka lehetségesnek tartja, hogy a galaxisban kell,hogy legyen értelmesélet a miénken kívül.


2. Az emberek 99,89 százaléka nevetségesnek tartja azokat a hülyeségeket amiket ide irogattok,hogy jööött azufó éselraboolt

2011. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
ma 07:30 Nem az a kérdés amiket felsoroltál. Itt a tiszteletadásról van szó nem arról hogy ki miben hisz. Köszönöm 404 a választ!
2011. máj. 11. 11:35
 18/50 anonim ***** válasza:
Sztem felesleges meggyőzni őket hogy hülyeségeket irogatnak :D Ezek nem fogják csak úgy megváltoztatni a véleményüket a reptilianokról meg a plejádokról meg az anunakikról meg a fiszem f@szom idióta kitalált űrlényekről. Higyenek egy olyan világban ami csak mese... Az ő bajuk. Pár éven belül majd nagyot koppannak :) Csak azt nem tudom hogy utánna mi lesz a következő mese amiben hinni fognak...
2011. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Nem a témához vág, de muszáj ezzel kezdenem: Einstein NEM volt rossz tanuló, nem bukott meg semmiből és sosem nézték hülyének.


A másik: szerintem értelmes ember nem gondolja a SETI tudósait őrülteknek. De hasonlítsd magad össze velük. Ugye, hogy te is érzed a különbséget?

2011. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert az emberek, amíg saját szemükkel nem látnak valamit, addig nem hiszik el. Mivel köztudottan olyan világban élünk, ahol becsületes ember (értsd: aki még SOHA nem hazudott), olyan gyakorlatilag nem létezik és ha még a hétköznapibb dolgokkal kapcsolatban is megesik, hogy nem hisznek a másiknak, akkor egy "természetfeletti" dologgal kapcsolatban főleg nem fognak.

Az ember sajnos ilyen, bizonyíték hiányában sajnos tök hülyének nézik egymást, ha ilyen dolgokra terelődik a szó... valahol megértem, mert igazából egy túlélési mechanizmus, hogy ne higgyünk el mindent, amit mondanak, viszont aki azt sem képes elhinni, hogy a gyakorlatilag végtelen világegyetemben nem vagyunk egyedüli értelmes faj, akkor az hülye. ( utóbbiaknak szeretettel küldeném a következő videót: http://www.youtube.com/watch?v=Zr7wNQw12l8 )

2011. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!