Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem tisztelik mások...

Miért nem tisztelik mások hitét? Itt gondolok az UFO hívőkre!

Figyelt kérdés
Miért nem lehet tiszteletbe tartani ha valaki hisz valamibe? Mért kell mocskolódni? Mi élvezet van ebbe egyeseknek? Ha én elfogadom azt hogy más nem hisz benne akkor elvárom hogy ő is elfogadja hogy én hiszek és ne nevezzen azért analfabétának meg dilisnek mert hiszem hogy nem én vagyok az egyedüli értelmes lény ebbe a végtelennek tűnő világegyetemben! Mivel szerintem elég önző és hülye aki azt hiszi magáról hogy csak ő létezik. Mivel ha ő létezik itt akkor más mért ne létezhetne máshol? Szóval nekem nem az a hihetetlen hogy vannak földönkívüliek hanem az a hihetetlen hogy nincsenek! 26/L
2011. máj. 11. 00:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Lenne értelme bármit is írni neked? Az olyanok, mint te, csak azt fogják hangoztatni, hogy NASA meg SETI, ők a bolygó urai és mindenek felett állnak. Ez nem igaz. Egy magyarországi felfedezési ugyanolyan értékes és le lesz jegyezve.
2011. máj. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak volt igaza..

Aki itt kommentel szinte mindenki hiszi hogy vannak Űrlények, de azt hogy egy pár embert elvisznek "kirándulni" hát azt azért ne vegyük már be -.-"

2011. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy vannak e vagy sem , nem érdekel az egész téma ahogy van .Mindig aTV szereplő aLIENEK JUTNAK ESZEMBE , OLYANOK MEG TUTI NINCS, BIZTOS VAN VALAMI , DE AMIT AZ AMCSIK KI TALÁLGATNAK EGY ERŐS DROG HATÁSÁRA OLYAN TUTI HOGY NEM LÉTEZET SOHA AZ ÉLETBEN .
2011. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Bocsi , hogy nagy betűvel írtam nem figyeltem oda .
2011. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Ha az ember arra gondol , hogy amit tud az ember az űr utazásról az alap fizikát tudjuk, egy agyilag fejlettebb idegen lény csak ismer olyan technológiát, amivel le győzheti a fizikát , vagy ki használja azt a maximum szinten. Más a szokásaik , az is lehet,hogy ők tették lakhatóvá a földet és azért kísérleteznek egyeseken
2011. máj. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy az ember csak a holdon járt, az még nem jelenti azt,hogy idegen lények ne tudnának az űrben utazni, vagy nincs igazam?
2011. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen igazad van, csak sajnos sok ember még mindig azt hiszi, hogy ők a világ közepe... mi alapjában véve egy nagyon fiatal civilizáció vagyunk. Azért szerencsére már egyre többen ébrednek fel.
2011. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

utóbbi válaszoló vagyok,.


Ha léteznek idegen lények, lehet ,hogy valami okuk van arra, hogy itt vannak, és vagy arra,hogy nem akarnak nagyon mutatkozni. Nyomós okuk lehet rá,hogy talán bujkáljanak.Sok elméletem van erre de mi csak találgatunk , de mi igaz és mi nem? Ezt még én se tudom. Viszont én hiszek bennük

2011. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, itt valami alapvető gondolkodásbeli anomália fedezhető fel.


Had válaszoljak egy kérdéssel: ha nyomkodok egy kis dobozon egy gombot és egy mellette lévő nagyobb dobozon, minden gombnyomásra változik a kép, akkor mi a valószínűbb, az, hogy a gombnyomásra változik a kép, vagy az, hogy jöttek az ákombákomok és egy parabola antennát dugtak a seggembe, ezért a mindenható lelkem sértettségében megváltoztatta a csít, aminek a hatására a mágikus energiák megváltoztatták a valóságot egy párhuzamos univerzumban, ezért az ottani mentállények az egész Föld bolygó lakóinak a képzeletébe sugározták, hogy a kép változott.


Aztán, ez után kezdődik a gond. Ha valami agyhalott idióta a másodikat állítja, ő rögtön próféta, ha elég sokáig magyarázza a marhaságait. Én meg dugjam fel magamnak a diplomámat, mert egy megátalkodott hiszékeny gyökér vagyok aki nem látja az igazságot, hogy a Matáv a CIA fedőszerve és ráadásul még segítek is az összeesküvőknek. Nah neeee!

2011. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Pl. itt van Liza a mindentudó zseni legfantasztikusabb tudományos kérdése: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1837..
2011. jún. 1. 15:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!